Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után még újra összejö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után még újra összejöhetünk?

Figyelt kérdés
Megspórolom a szöveget, és nem írom le az okokat. A lényeg, hogy békében váltunk el és barátok maradtunk. A lány 17 én 22 vagyok. Ilyenkor persze sokan jönnek azzal, hogy ami halott az az is marad... De sokan úgy is gondolják, hogy ami menthető azt megkell menteni. És úgyérzem, az utóbbiba tartozok, és leginkább az ide tartozó embereket kérdezném, akiknek pl. már sikerült úgymond visszahódítani párját szakítás után. Én pl. képes vagyok megváltozni is érte azokban amikben hibáztam.
2019. febr. 13. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Èn règen ùjra összejottem a szerelmemmel ès meg nagyobb volt a lángolás.

De termeszete nem valtozott igy ujra szakitottunk.Vègleg.

Ha itt Te vagy az akinek valtoznia kell ès nem a lanynak es hajlando is vagy változni,akkor barmi lehet :)

2019. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%
Igen, de minek? Újra szakítás lesz a vége.
2019. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!