Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy szakítás után hogy lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakítás után hogy lehet eltűntetni a birtoklási vágyat és a szerelmet?

Figyelt kérdés

Úgy ha mindkettő erősen ben volt.

Ez volt eddig a legkomolyabb kapcsolatom és a lány teljes figyelmeztetés nélkül dobott ki.

Az is zavar hogy a lány szakítás után teljesen kifordult magából.

Lassan egy hónapja lesz ez a szakítás és minden reggel hatalmas lelkifájdalomra kelek.



2018. júl. 30. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Az idő begyógyítja a sebeket.

Addig is,az élet megy tovább, próbáld meggyőzni magad arról,hogy most egyedül kell élned egy darabig, de az alatt nem szabad összetörnöd. Örülj annak,hogy eddig is kapcsolatod volt,gondolj arra,hogy lehetett volna sokkal rosszabb is, tanulj a tapasztalataidból.

2018. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz, ismerem az érzést. Nekem legutóbb két és fél évbe telt, amíg elmúlt. Nagyon szerelmes voltam. De ha valaki nem szerelmes, csak járt valakivel, akit valamennyire szeretett, akkor is nagyon tud fájni. Én elkezdtem Valerianát szedni, csak keveset, napi 2 szemet, reggel egyet, este egyet, szedtem vagy egy hónapig. De amíg teljesen kiment a lelkemből, az két és fél év volt. Hívogattam a lelki elsősegély telefonszámait, írtam ilyen ingyenes pszichológiai tanácsoknak, keresd ki a google-ban, megtalálod. -- És ne bánd a lányt, ha ilyen volt.
2018. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!