Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Két tűz között állok, tanácsta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tűz között állok, tanácstalan vagyok. Mit tegyek? Mi lenne a helyes? ( többi lent )

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt a jelenlegi barátommal. Minden szép és jó, nagyon szeret, szerelmes belém. A mostani életében én vagyok az egyetlen személy akire számíthat, aki mellette áll. Ő maximálisan megbízik bennem... Én viszont nem érzek iránta szerelmet, hatalmas vágyat sem, inkább szeretetet, tiszteletet. Szeretni nagyon szeretem. Aranyos, kedves srác. Nem tudnám elhagyni.


Viszont pár napja kezdődtek a problémák. Meg ismertem facebookon egy fiút, aki nagyon rendes, tetszik is nagyon, jobban mint a jelenlegi barátom. Azt veszem észre, hogy egyre többet gondolok erre a fiúra, mint kéne. Kölcsönösen kedveljük egymást, mindketten többet akarnánk. Nem járunk egy suliba, csak közel lakunk egymáshoz, és már az első találkozásunkat tervezgetjük.

Nagyon tetszik és biztos vagyok benne ha találkoznánk kialakulna a szerelem érzése.


Ilyenkor nem tudom mit kéne tennem. Mi lenne a helyes döntés. Érzem nagyon nehéz lenne a jelenlegi barátom nélkül, szívem sem lenne elhagyni, de mégis érzek rá kéztetést. Tudom, ő nélkülem már nem nagyon lenne képes létezni, én tartom lassan életben. Most a saját vagyaz ő érdekét nézzem? Mi legyen? Tudom hosszú távon ez nem vezet jóra.... Nem merem neki elmondani hogy más kell.... Mit tegyek? Tanácstalan vagyok...



2018. nov. 4. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjad ott az elsőt. És ez nem csak a te érdeked, hanem az övé is. Idézlek: "Én viszont nem érzek iránta szerelmet, hatalmas vágyat sem", gondolj bele, mi lenne ha járnál egy fiúval, s ő ugyanezt gondolná rólad. Jó, oké, talán ezt kiegyenlíti a "szeretetet, tiszteletet.", de akkor is...más után vágyakozol. Mit éreznél te, ha egy fiú más lány után vágyakozna, s mi több, beszélget is vele...már-már találkozgattok.

Hagyd ott a fiút, mond meg kedvesen, hogy neked más kell. Lehet hírtelen nagyon, de nagyon rosszul fogja érezni magát, s azt álítani nem tudom biztosra, hoy a későbbiekben ez jobb lesz neki, de legalább megadod neki az esélyt, hogy kereshessen mást. Mert ha két év múlva hagyod el, gondolj bele, két évvel kevesebbje van, hogy kereshessen egy másik lányt helyetted.

Bár én azt vettem észre az írási stílusodból, hogy a második srác inkább külsőre tetszik, de én a helyedbe találkoznék vele. Lehetséges, hogy lesznek sokkal, de sokkal bensőségesebb érzéseitek is.

2018. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sufferion ***** válasza:
Először találkozz a másik fiúval ha bejön akkor ültesd le a mostani barátod és beszéld meg vele hogy rá barátként gondolsz meg minden így lehet hogy mindd kettővel tarthatod a kapcsolatot.
2018. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagybotos ***** válasza:

eGY IDŐS PASI HOGYAN LÁTJA? --ASZERELEM BIZTOSAN ELMÚLIK TUDOMÁNYOSAN 2-3 ÉV. AZ ELSŐT SZERETED ÉS Ő IS TÉGED.

TITOKBAN TALIZNÉK A MÁSODIK FIÚVAL MEGCSALVA AZ ELSŐT. ROHADT ÉRZÉSED LESZ, MÉGIS ÍGY LÁTOM.

MÉLY MEGÉRTÉSSEL,ÁTÉRZÉSSEL : ANDOR

2018. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!