Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nincs mindig kedvem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs mindig kedvem a szexhez?

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy barátom nagyon kívánja, de nekem nincs hozzá kedvem. Ezt meg is mondom neki, ilyenkor mindig rossz kedve lesz, amit persze megértek, de nekem is rosszul esik hogy nem tudom megadni neki amire vágyik. Nagyon szeret és én is őt, tudom hogy nem hagyna el ezért, de szinte már minden héten előkerül a dolog, és nagyon frusztrál. Mit tudok ezzel kezdeni?

2019. febr. 15. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
de, elhagyna
2019. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Simogasson, masszírozzon, csókolózzatok, és szép lassan megjön a kedved hozzá.
2019. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 B25 ***** válasza:
87%
Minden embernek más a szexualitás étvágya. Lehet te meg nem érhettél meg arra hogy úgy kívánd a szexet mint ő. De az is lehet hogy nem tud benned vágyat kelteni, akkor meg kell tanulnotok hogy mit szeretsz, mi az ami téged megmozgat
2019. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
33%
Ezek szerint nem kívánod eléggé a párodat. Történhetnek persze olyan dolgok, mikor az embernek nincs kedve, nem kívánja, de az hogy ez már minden héten előfordul.. Durva
2019. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Csak őt nem kívánod? Mást kívántál?

Lehet, hogy nem jó vele, nem illetek össze.

2019. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Itt valószínűleg az van hogy más a szexuális étvágyatok! Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni és hosszú távon a kapcsolat rovására fog menni. Üljetek le és őszintén beszéljetek erről az segíthet csak! :)
2019. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Arra gondolok, hogy mások az igények. Pl van, aki minden héten egyszer kívánja, van, akinek meg mindenhéten pl 3-4 lenne az optimális. Most csak úgy hasraütés-szerűen írtam példákat. Szóval valszeg mások az igényeitek; ha te nem igényelnéd olyan gyakran , mint ő.
2019. febr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Először is szerintem tök normális, hogy nincs mindig kedved hozzá, az a baj, hogy ez ömlik a médiából, hogy mindig mindenki IMÁDJA a szexet, ezért a férfiak azt hiszik hogy így van, pedig nincs. Szóval nincs veled baj, túl van lihegve ez a szex dolog.

A másik, hogy viszont meg kell beszélni a dolgokat a pároddal, és eldöntitek hogy hogy legyen... Nem feltétlen fog a kapcsolat rovására menni. Nekem 6 éves kapcsolatom van (közben két tervezett terhességgel) jelenleg úgy, hogy az én libidóm kifejezetten kevés, a párom meg állandóan tudna... Kompromisszumokat kötünk, néha én "adom be a derekam" néha ő tartja tiszteletben, hogy most nem, de meg kell őrizni az egyensúlyt, hogy mindenkinek jó legyen. És az érzelem se vesszen ki belőle (tudom ez a "megbeszélés" dolog úgy tűnik, mintha kiölné a szenvedélyt meg az erotikát, de szerintem ez is túl van tolva a média miatt, hogy mindenki egy Tarzan kell legyen az ágyban, és nem beszélünk meg semmit, csak dolgozzanak az ösztönök..baromság).

Úgyhogy ezen ne emészd magad, tök normális dolog, ha neked annyira nem jön be a dolog, főleg nőknél gyakori ez. Ügyesen meg lehet oldani a dolgokat, ha a fiú ezért elhagy akkor meg jobb is úgy, csak szexre nem lehet értelmes kapcsolatot alapozni.

2019. febr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van más alternatíva is. Kézzel, orállal kielégiteni pl.. Így legalább van egy félmegoldás.
2019. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!