Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon hiányzik, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam barátnőmmel először, csókolóztunk is. 15 kmre lakik tőlem, de neki is suli van. A szülei nem akarják hogy barátja legyen, nem engedik ki, és hazudni se akar. Egy héten egyszer, reggel suli előtt tudunk 30 percre találkozni. Ez rohadtul nem fog működni, mert nagyon hiányzik. Valakinek van valami ötlete hogy ne hiányozzon annyira?

2019. febr. 16. 16:25
 1/5 anonim válasza:
46%

Mi az, hogy nem akarják, hogy barátja legyen?!... :D

Nem minden embernek való gyerek.

Ha folytatni akarjátok, megoldható.

Jönnek a jó idők, kinn lehetsz vele sokáig.

Busszal/ bicajjal el tudsz gondolom hozzá menni.

De ha a szülei ennyire beleszólnak az életébe, és ő is inkább tartja a távolságot, hagyd a fenébe.

Hány évesek vagytok?

2019. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
12 évesek vagytok vagy mi? Nem kell, hogy egymáshoz járjatok, elég kiemmni faluban, városban, csak sétálni beszélgetni. Ne már, hogy ennyire tudatlanok tudnak lenni szülők. 15 km az semmi lényegtelen, hogy suliztok vagy se.
2019. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem akarja h lemenjek a faluba.

15 amugy

2019. febr. 16. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó komolyan gondolja.
2019. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ohh drágám 300 km van köztem és a barátom között. Én végzős vagyok ő első éves egyetemista. 3 éve vagyunk együtt. Ha minden jól megy szeptembertől én is oda járok egyetemre (ha felvesznek) és akkor többet lehetünk együtt. De képzeld eddig jó ha másfél havonta látjuk egymást utoljára karácsonykor voltam nála, lassan ket hónapja nem láttam. Igen nagyon nehéz de minden nap beszélünk telefonon. Kuzdjetei hiszen 15 km semmi mit meg nem adnék ha a barátom legfeljebb 70 km-re lenne és ne két átszállással jussak hozzá 5 óra alatt. Nehéz, hogy a szülei nem támogatják de ti kuzdjetek és győzködjétek a szüleit.

Sok sikert! (Hány évesek vagytok?) Én: 18/L

2019. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!