Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A szüleim nem engedik, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem engedik, hogy együtt aludjak a barátommal. A szüleimmel van baj, vagy én várok el túl sokat?

Figyelt kérdés
17 és fél éves vagyok, és másfél éve vagyunk együtt a barátommal.
2019. febr. 11. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A szüleid jól ismerik a pasidat?
2019. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eléggé jól
2019. febr. 11. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az ősökkel lehet a gond.Ismerik a srácot elég jól,plussz már lassan 2 éve vagytok együtt,Plussz,hamarosan eléred a felbőtt kort 18
2019. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
17 évesen engem sem engedtek a párommal aludni, azóta új párom van és 18 lettem, 1 hónap járás után már együtt aludtunk, szóltam a szüleimnek, de nem kértem tőlük engedélyt. Nem lett konfliktus belőle, és a párommal sem ellenségesek.
2019. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kicsit szigorúak, bár családja válogatja, engem 15 évesen már engedtek, sőt nyaralni is eljött velünk. Igaz van két bátyám, akik mindig lerendezték a dolgokat, ha valaki erőszakoskodni mert velem bulikon, meg amúgy is , így csak normális srácokat fogtam ki :DDDD
2019. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zsombi55 ***** válasza:
100%

Lehet éppen azért nem engedik mert eléggé ismerik és valami nagyon nem tetszik nekik benne.


Vagy tartanak lehetséges nemkívánatos eredményektől.

2019. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretkeznétek vagy csak aludnátok? Mondd el a szüleidnek!

Ha szeretkeznétek, tisztában vagytok a fogamzásgátlás fontosságával és használatával? Ha igen, biztosítsd erről a szüleidet és mondd el, hogy bízhatnak benned! Ha nem, kérd meg, hogy magyarázzák el

2019. febr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!