Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Buliban fel lehet szedni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban fel lehet szedni egy lányt hoszabb párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Buliban megoldható. Mert a városba ahol lakok nincs sok szép lány! Akik meg itt vannak az a kevés. Ennek hatására mindeggyik gőgös. Vagy álkedves. Ezért szoktunk nagyobb városokba bulizni járni! Nekem az egyikbe vannak haverjaim is! De ők se ismernek sok csajt max olyat aki már 18 évesek az már nekem túl komoly ha van más választásom fiatalabb lány kéne (12),13-16,17 Bár 12 éves az még fejletlen viszont egyet ismerek aki 15-nek néz ki. Én ismerek olyan lányokatis akik gyönyörűek és kedvesek is. De azok már túl messze vannak! És ha rám jönne valami csaj. Vagy esetleg jelezne , hogy menjek rá! Már jöttek rám. De azoknak a nagy része is vagy 18 éves körűl volt. Vagy 20+-os vagy volt 25-nél idősebb is! Ezt is nem értem minek megy rá egy 20 éves csaj egy 17 évesre? Főleg ha nem is néz ki annyira jól! Ezért is inkább le fogyok véknyabbra mert úgy tudom a 15 év körüli lányoknak jobban tetszik a vékony szálkás testalkat Amúgy 177 cm vagyok és 70 kg 66-ra tervezek le menni! És e mellé edzek is 66 kg-sen már lesz kocka a hasamon :D! Sokan azt mondják nem lehet be csajozni szórakozóhelyen, de én azt tapasztaltam ,hogy be lehet pl egyik barátom is be nőzött nem rég! Bár azt nem tudom , hogy mennyi az esélye annak , hogy hosszú kapcsolat lesz! Viszont mondtak már olyat is , hogy simán be lehet face-n meg bulizo helyen is! Tudom ezek is ember függő dolgok Facebook-on meg nem igazán írnak vagy igazolnak vissza! Azt mondják az nem azért van mert nem tetszhetek nekik! Hanem mert nem ismernek. De ennek sincs sok értelme!

2019. febr. 17. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha te 17 evesen osszejonnel egy 12-13 eves lannyal, akkor nem kis baj van a fejeddel.
2019. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az esetben ha agyban meg kinézetben is elég érett! De amúgy inkább 14 a minimum ott már azért vannak “érettebb” lányok!
2019. febr. 18. 00:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

177cm 66kg xD hallod ez nagyon gyenge, kb 15-nek nezhetsz ki, maradj 70kg

Amugymeg igaza van az elsőnek, nem kis bajok vannak ha 12 évesre is ramennel

17/f

2019. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt mondod maradjak

meg inkább 70 kg xd?! 66 kg-sen is csak épp , hogy azt lehetne szerintem rám mondani , hogy vékony vagyok! Amúgy meg mint le irtam nagyon ritka esetek között jönnék össze egy 12 évessel. És akkor is max ha ő akar valamit! Az meg már le írtam mik lennének a feltételek, de akkor is inkább csak akkor ha nincsen más :D!

2019. febr. 18. 11:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Hallod 177cm-vel vagyok 80kg, van zsír is de izom jóval több és a világért sem akarnék újra 70kg lenni :D, sokkal jobb a közérzetet, meg ha egy buliban belémkötnek akkor már nem félek vissza húzódni

3as voltam

2019. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké. annak ellenére én 50 kg-sen is vissza támadnék bárkinek! Ha belém kötnek , én is el kezdek dumálni! Viszont kérdés az , hogy rád a 80 kg-del ugyanúgy mennek csajok? Fiatalabbak. Illetve mennyire látszodik meg rajtad az a 80 kg? Mert én is persze valamikor tervezek fel menni 85-re de nem mostanában!
2019. febr. 18. 11:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondok egy példát

15 éves csaj jött rám 5 perc után miután bementem a discoba, táncolni akart, az nem lett mert egyből lekapott

Nem látszik rajtam az a 80kg, onnan gondolom, hogy ha valaki megkérdezi hány kg vagyok és nem hiszi el, hogy 80kg vagyok :D

2019. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát az neked jó én rajtam már 74 kg-nél is látszik polóba is egy kis akármi! És én még 177 cm sem vagyok meg teljesen sőt lehet a 176-hoz közelebb vagyok! Na mind1 igazából az az 1 cm nem számit. A zsír rajtad gondolom másképp oszlik el!
2019. febr. 18. 12:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért ne imerkednél buliban? Szerintem a bulik épp arra valók.
2019. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!