Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudnék csinálni ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon jól alakulnak a dolgok a kiszemeltemmel, érezhetőleg kötődünk egymáshoz, tetszünk egymásnak.. 2x egymásnál is aludtunk már.. de a szépséghiba.. ő azt mondja hogy ezt nem bírja.. 60 km van köztünk.. szerintem ez nem sok és megoldható. Általában egész hétvégét nála töltöm de azt mondja hogy azt a hetet hogy hétvége legyen ő nagyon nehezen bírja és ez szerinte nem menne sokáig.

2019. febr. 21. 19:56
 1/2 anonim válasza:

Ha a másiknak ez már most probléma ez így nem lesz jó hosszútávon.

Jelenleg nekem is távkapcsolatom van, és hétvégét én is vele töltöm, nálam ez így max 1 évig rendben van , utána már számomra ez nem igazi kapcsolat.

Nyilván egy bizonyos idő után illik összeköltözni , ha mindketten komolyan gondolják.

2019. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor miért irod, hogy nagyon jól alakulnak a dolgok? Semmi sem alakul jól. Nem veszed észre az ellentmondást abban amit irtál? Ha szerelmes az ember, szeret valakit ... nehezen birja a hétköznapokat ... lehet. De úgy is fellehet(ne) fogni mint "A kis herceg" rókája. Vágyakozva várom, ahogy közeledik az idő úgy öltöztetem ünneplőbe a szivem. 60 km? Nem 120, 300! Szerinte nem működne sokáig. Akkir miről beszélsz, hogy nagyon jól alakul? ÉBRESZTŐŐ! HU HUUU!!!!
2019. febr. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!