Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Még mindig szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szerelmes?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nagyon furának fog tűnni az egész sztori, de kérlek ne ítéljetek el.

Az exemmel lassan 4 éve, hogy szakítottunk. A szakítás tipikus megcsalás volt az ő részéről.

Akkor pár hónap elteltével ismét összejöttünk, akkor rájöttünk, hogy nem fog működni a dolog.

Hisz féltékenység és gyanú töltötte ki a kapcsolat 90% -át.

Én nagyon nehezen talalok társat, de ő olyan volt akire azt lehet mondani, hogy ő az igazi.

Képes volt boldoggá tenni, és én viszonoztam. Gyakorlatilag minden szokásaink, érzéseink, vágyaink, jövőnk, lelkiállapotunk vagyis minden ugyanolyan volt.


Szakítás után, hogyis mondjam, jól bírtam, de hiányt éreztem.

2 évig ez a hiány kínzott, a kapcsolataim érdektelenek voltak!

Nagyon magamba zuhantam 1 évig ritkán hallottam felőle, csak néha a közös barátaink meséltek róla, hogy nincs jól...

Vagyis magába zuhant..


Mostan- ritkán a barátainkkal összegyűlünk a közös emlékeink kedvéért :)

Mindig engem néz, de nem megvetően inkább, kedvesen, egy enyhe sajnálom tekintet.

Újra együtt nem fog működni szerintem.

A csalódások ellenére még mindig szeretem.


Igazából nem tudom, hogy mit gondoljak..én nélküle semmi vagyok és ő is nélkülem.

A közös emlékek fojtogatnak :(

Vagy zárjam le az egészet és szakítsam meg az összes kapcsolatot vele?


Sajnálom, hogy ilyen hosszú lett és értelmezhetetlen :( de nagyon szükségét éreztem, hogy leírjam.

Barátok szerint megéri mégegyszer megpróbálni, de szerintem fölösleges.



2019. febr. 27. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges megpróbálni. Zárd le végleg és engedd el. Soha nem lesz ez olyan mint régen. De azért a jó emlékeket ne dobd el.
2019. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fáj és nehéz elengedni! De tudom, hogy már soha nem lesz olyan mint akkor. Tudom, hogy semmi értelme újrakezdeni :(
2019. febr. 27. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz tudom, de ha mindig találkozgatsz vele, soha nem lesz vége. Ha elengeded az nagyon fájni fog, de ezt a sebet begyógyítja az idő. Ha nem téped fel mindig.
2019. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Közös barátaink vannak, az év egy bizonyos napján találkozunk :(

Akkor a barátaimmal se találkozzak? :( hisz ők is állandóan felhúzzák ezt a témát...

2019. febr. 27. 09:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a barátaiddal, hogy nem szeretnéd újrakezdeni, lezárod a dolgot, fogadják el a döntésed. Ha igaz barátok elfogadják majd. Ha nem, nem is barátok.
2019. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. teljesen megszakítod a kapcsolatot vele. a közös barátoknak mondd meg, hogy ha ő ott van valahol, te nem szeretnél. ez van, fogadják el. amúgy meg nincsenek olyanok, hogy "közös" barátok. márcsak emiatt sem. próbálj kitörni azáltal, hogy valami új társaságot keresel magadnak.

2. bocsáss meg neki. de tényleg. beszéljétek meg ki hol hibázott, miért kerülhetett sor erre a megcsalásra. mondj el neki mindent. ha úgy érzed, hogy nem tudsz megbocsájtani marad az 1-es opció


egyébként biztos vagy benne, hogy tényleg szereted? mert könnyen lehet, hogy csak simán nem tudsz túllépni rajta mert folyamtosan találkozol vele és beszéltek.. ez nem szakítás. illetve lehet, hogy csak túlságosan összeköt titeket a közös múlt és a közös barátok.

2019. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Más igaz barátokat nem tudok szerezni, számomra ők a családom :( mindig mellettem álltak.

A 2 év alatt mindig rá gondoltam, és a hallottak alapján ő is rám.

Habár az is igaz, hogy a szakítás az nem is volt igazi szakítás, csak simán elvették és ő ment...

Lehet, hogy csak megszoktam a társaságát és az hiányzik..?!

2019. febr. 27. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha időközönként találkozol vele és a közös barátok is folyton infóznak róla neked, úgy nehéz is lesz elengedni.

Újrakezdeni én sem kezdeném újra! Megcsalt, ez nem egy olyan kis dolog. Hiába esetleg hirtelen felindulás és utána megbánta, akkor is megtette, én nem bírnék újra bízni egy olyan emberben, aki egyszer már tett ilyet.

4 év az hosszú idő. Természetes, hogy hiányzik a vele együtt töltött idő, főleg úgy, hogy nem találtál olyan embert, aki el tudja felejtetni veled a volt barátodat.

Hidd el, ha megismerkedsz a megfelelő emberrel, az exedre gondolni se fogsz, nem hogy hiányozni! Ehhez az kell, hogy merj ismerkedni, légy nyitott, ne az exed keresd a férfiakban, hanem tiszta lappal indulva csak őt lásd magad előtt.

És kérd meg a közös barátokat, hogy ne hozzák fel a témát, mert nem akarod előröl kezdeni a dolgot. Bármit is mondott nekik vagy bárhogyan is viselkedik, ne engedd, hogy magára vonja a figyelmedet.

Írtad, hogy néz téged, meg valószínűleg nem véletlen hozzák fel neked mások a témát. Én azt csinálnám, hogy még egyszer utoljára beszélnék vele, mert lehet ő nem mer lépni, és úgy van vele, hogy hátha te majd nyitsz felé. Ha látod, hogy néz téged, menj oda hozzá, kérdezd meg, akar-e valamit mondani, vagy ne viselkedjen úgy, mintha akarna. Hallgasd végig, de közöld vele, hogy nem szeretnéd újrakezdeni vele.

2019. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!