Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi baja lehet a barátomnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a barátomnak?

Figyelt kérdés

Eléggé friss a kapcsolatunk, 2 hónaposak leszünk. Az elején mindig mondta, hogy mennyire fontos vagyok a számára és szeret de egy hónap után felfigyeltem arra, hogy sokat van rossz kedve indokolatlanul és teljesen szűk szavú, mindig kérdezgettem mi a baja és végül elmondta, hogy nem biztos abban, hogy szeret engem, az elején nagyon lángolt az egész és most nem érzi ezt. De elhívott egy házibuliba, én nem tartottam igazából jó ötletnek, úgy voltam vele, hogy jobb ha külön töltünk egy kis időt de ő nagyon szerette volna. Végül elmentem és ott végig foglalkozott velem. Aztán történt egy olyan dolog amin teljesen meglepődtem, a nagy tömeg közepén felkapott és mondta, hogy szeret (ő nem volt illuminált állapotban mert edz és nem nagyon iszik, maximum két sör volt benne).

Az este folyamán én kicsit rosszul lettem aztán haza vitt. Másnap reggel nagyon aranyos volt, szeretgetett meg minden, azt akarta, hogy maradjak vele még egy napot de én haza jöttem. Azóta megint szűkszavú, alig beszélgetünk. Nem tudom mi lehet a probléma.



2019. márc. 3. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
a csávód túlagyal. szeret téged, de bizonytalan magában (nem benned) ezért folyton azon agyal, hogy mi van ha mégse szerelmes? mi van ha elmúlik? ahelyett, hogy élvezné az életet és azt, hogy te vagy neki.
2019. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, szeret téged.

A volt kapcsolatom elején énis így voltam, sőt, még kimondani is nehezemre esett néha. Ez később változott.

Hidd el, életem nagy szerelme volt.

2019. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak túlagyalná a dolgot? Remélem, hogy így van mert én nagyon szeretem. Az előző kapcsolata nagyon rossz volt, az exe mindenkitől tiltotta és állandóan veszekedtek. Mikor végleg szakítottak rá egy hónapra jött össze velem, én meg teljesen az ellentéte vagyok a volt barátnőjének. Lehet ez teljesen új neki és furcsa. Arra is gondoltam, hogy gyors volt ez, hogy ilyen hamar új kapcsolatba lépett bele de azt mondta ő már teljesen túl lépett az exén és nem is szereti mert csak ölte az idegeit.
2019. márc. 3. 15:56
 4/6 A kérdező kommentje:

A második kommentelőnek: Sok időbe telt amíg rájöttél, hogy tényleg szereted?

Köszönöm amúgy a válaszokat, mentek a zöld kezek!

2019. márc. 3. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ahhoz képest eléggé sok időbe. Csak akkor jöttem rá, amikor legelőször féltékeny voltam.
2019. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szünetet kért, azt mondta még mindig nem biztos benne és azt a bulin csak azért mondta, hogy ne érezzem magam rosszul. Megmondtam neki, hogy nekem ne hazudjon és ne fussunk felesleges köröket, hogy én itt várjam, hogy hogyan dönt. Nagyon szeretem de én szakítottam vele, megkönnyítettem a dolgát. :( De eléggé könnyen kezelte.. szerintem alig várta ezt a lépést.
2019. márc. 3. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!