Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez jel, hogy érdeklem? És, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jel, hogy érdeklem? És, ha igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
SOS kéne segítség. Még soha nem volt komoly kapcsolatom, és elég tudatlan vagyok ezen a téren, ezért adjatok kérlek tanácsot! Nem tudom mit kéne tennem olyan helyzetben, ha a srác folyton csak néz, de nagyon, és ha felveszem a szemkontaktust, tökre nem jön zavarba, én viszont nagyon. Viszont nem jön oda suliban, csak köszön, és ha mosolygok rá, akkor visszamosolyog, de magától nem. Mikor egy társaságban vagyunk, akkor pedig a barátnőmhöz dumál, de közben is folyton figyel. Idegesít, hogy nincs köztünk semmi kommunikáció, de nem tudom mit tudnék tenni, meg fogalmam sincs, hogy vajon érdeklem-e egyáltalán. Vélemény?

2019. márc. 5. 21:47
 1/1 Thoughtful ***** válasza:
Kérdezd meg h miért csinalja
2019. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!