Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nagyon érdekel egy srác,...

Ha nagyon érdekel egy srác, akivel tegnap ismerkedtem meg a bulin, és én is érdeklem őt, de ő nem tudja a teljes nevemet, én viszont megtaláltam őt Facebook-on, jelöljem be? És ha igen, akkor mikor (hány nap múlva)?

Figyelt kérdés
Tegnapi bulin megismerkedtem egy idősebb pasival (25), aki eléggé nyomult, én meg ellen tudtam állni, nagyjából... azért búcsúcsók volt, de előre megmondtam neki, hogy szexelni nem akarok. Egyébként ezen kívül rendkívül értelmes srác, és nem csak a szex miatt érdeklem szerintem, mert nagyon udvariasan bókolt, meg őszinte volt.
2015. febr. 27. 18:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 19 éves lány vagyok.
2015. febr. 27. 18:54
 2/6 anonim válasza:
Ha szeretnél tőle valamit, akkor jelöld be. Akár most is. Nem lesz belőle semmi, csak tudni fogja, hogy érdeklődsz utána.
2015. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem feltétlenül jelöld be. Hugyozd körbe hogy ő a tiéd
2015. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze, jelöld be
2015. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37 óra 8 perc múlva. De onnantól számítsd, amikor találkoztál vele.
2015. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki udvarol az dugni akar
2015. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!