Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyikünknek van igaza ilyenko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünknek van igaza ilyenkor? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

A barátnőm 16,én 19,egyelőre távkapcsolat mivel a hölgyemény nem vállal fel a szülei előtt. Minden nap fel tudnék utazni hozzá (1,5 órára van csak) de mindig van jobb dolga. Néha pedig csak úgy 3-4 napra eltűnik,elszökik otthonról és csavarog,nem veszi fel a telefont,nem ír vissza sehol és senki se tudja elérni. Mire egyszer csak közli nevetve hogy csak egyedül akart lenni. Ezt 2 hetente eljátsza legalább egyszer.


A kapcsolatunk elején kiderült hogy haverkodik egy sráccal,akit kb több ezer ember utál,mert kis taknyos létére az összes Facebook csoportban osztja a hülyeségét,a perverz csajozós szövegeit,mindenkit oltogat,agresszív,zaklat is másokat. Ezt mikor elmondtam a lánynak,nagyot nézett,de kb kinevetett hogy ő biztos nem ilyen,de jólvan.

Gondoltam ezek után lerázza.

Ezek után 3 hónappal később benyögte hogy már a legeslegjobb barátja,és ha nem bírom a srácot,egy picit rossz véleménnyel is vagyok róla akkor ki vagyok dobva. Mondjuk gyanús lehetett volna hogy csak a gyerek kommentelhet a Facebook és Instagram képei alá,senki más,még én se,mert a szülei meglátják hogy pasizik.. És a gyerek ott is nyomul rá,nyilvánosan.

Hirtelen felindulásból szakítottam is vele és sok boldogságot kívántam az új pasijával.


Jogosan tettem vagy túl féltékeny vagyok?



#megcsalás #szökés #őt választotta
2019. márc. 7. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan tetted.


De igazából ebben a sztoriban nem oszt nem szoroz egy fiu barát.

Ha nem lenne ez a fiu akkor tovább folytanád ezt a kapcsolatot? Mire jó neked?

1,5 óra azért bizony nagy távolság és ezt még ha hetente meg is teszitek egymásért csak akkor ha tényleg viszonzott nagy szerelem van.

De ahogy íorod a lány amúgy is el van nélküled, nem igazán viszonzott a szerelem, napokig nem ír neked, akkor ott neked már nincsen keresni valód.


Keress egy normális közelebbi lányt.

2019. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány nem normális. Örülj, hogy szakítottál vele. Nekem már az is gáz, hogy eltűnik, meg csavarog, és nem jelentkezik. És persze ez a gázos fiú írhat a képei alá, de te nem? :D Ugyan már! Ennyi erőből róla is hihetik, hogy a pasija. És rólad is gondolhatnák, hogy csak egy barát.

Szerintem simán lehet, hogy ez a fiú a barátja, ezért kell téged titokban tartani. De ha nem, akkor is gáz a csaj. Olyan suttyó balhés csajnak tűnik a leírás alapján.

2019. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne légy naiv! Ez a lány csak játszik veled, mint macska az egérrel. Hülyének néz, aki minden dumáját elhiszi. Keress mást, bármennyire is szimpatikus ő neked.

F.

2019. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eh,köszi a válaszokat. Kicsit csalódott vagyok,azthittem azt írjátok hogy én voltam hülye és kérjek tőle a hisztimért bocsánatot. Szívem szerint azt tenném. Lehet hogy van más neki mellettem és csak néha szán rám 1-1 órát,de még mindig jobb mintha egyedül maradnék megint.
2019. márc. 7. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ismétlem magam. Szerintem csak másodhegedűs vagy a lánynál. Ne akaszkodj rá. Keress más lányt.

F.

2019. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!