Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meséltek történeteket internet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséltek történeteket internetes társkereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta beszélgetek instagramon egy lánnyal, és kíváncsi lennék, hogy nektek milyen tapasztalaitok vannak. Mesélnétek történeteket? A másik probléma, hogy borzasztóan messze lakunk egymástól. Autóval 5 óra. Mit javasoltok? Kicsit tehetetlennek érzem magam. Főleg, hogy még (csak) 16 éves vagyok
2019. márc. 7. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez szar ügy komám 😖😖
2019. márc. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha öt óra kocsival... Az egész nem igazán ér semmit.

Beszélni, telefonálni, havonta (vagy akkor sem) találkozni... Egy kapcsolat nem erről kéne hogy szóljon. Legalábbis szerintem nem. Kellenek az érintesek, az olelések, csókok, és majd kicsit később még a szex is.

2019. márc. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A magyar nóta szerint: "Jaj, de messze estél tőlem, nem láthatom édes kicsi orcád..." Távkapcsolat ilyen fiatalon teljesen reménytelen. Kell a személyes találkozás. Azt tanácsolom, hogy egyelőre tartsátok a kapcsolatot. Érettségi után, lehet, hogy egy városba kerültök egyetemre... (Próba - szerencse, a közmondás szerint).

F.

2019. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg :/

Megismertem egy srácot itt gyakorin. Fél órára lakunk egymástól bp-n szóval 2 hét után randiztunk. Az eredmény: Rájöttem, hogy neten beszélgetni teljesen más mint élőben. Írásban már szinte bele zúgtam a srácba, de élőben úgy taszított, hogy szavakkal nem tudom kifejezni. Nem a kinézete volt a gond, mert láttam róla előtte is fotót, hanem a személyiségével. írásban nagyon jól kijöttünk de élőben csak makogtunk és nem volt témánk.Nem is tetszettünk egymásnak...

16/L

2019. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!