Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatban benne lennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban benne lennétek?

Figyelt kérdés

Véleményeket/tapasztalatokat kérdeznék! Egy sráccal 2-3 hónapja beszélgetünk neten keresztül, és két hete összehozzunk egy találkozót is.. rendben ment,és azóta is minden nap tartjuk a kapcsolatot. A baj csak az hogy 400km-re lakunk egymástól és mindketten többet érzünk a másik iránt.

Utóbbi találkozásunkkor megkérdezett hogy összejönnék e vele. Próbáljuk meg,vagy hagyjuk inkább? Ha van tapasztalatotok nyugodtan írjátok

Ő 18/F én 16/L



2019. márc. 7. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha most már egymásra találtatok, és szerelmesek vagytok egymásba, akkor lenne értelme megpróbálni, és adni valamily módon magatoknak egy lehetőséget. De pl nem tom , mikor lenne lehetőségetek összeköltözni, meg amúgyis, milyen gyakorisággal tudnátok addig találkozni. Vagy úgy látszik, szerelmesek vagytok egymáshoz; vagy legalább van erős vonzalom, amiből akár lehet még akármi is, akkor most már érdemes leeht megpróbálni, de tényleg nem tom pl milyen gyakran tudnátok most így egyelőre találkozni, mennyire engedhettek meg magatoknak ekkora utazást; saját kereset + szülők mennyire támogatnának; ennyit utazni azért az talán pénzben is sok lehet. Nem tom pl neked vagy neki vannak-e a tervei között pl diákmunkák, vagy mostani kereset akár. Én úgy látom, hogy fontosak vagytok egymásnak; ha türelmesek is vagytok, és ki tudtok tartani egymás mellett , akkor lehet értelme, érdemes lehet tényleg megpróbálni, adni ennek egy esélyt. Ha mindennap beszéltek, akkor csak van ott valami. (érzelmi kötődés, meg vonzalom). Tehát nemtom, beszéljétek át a lehetőségeiteket.
2019. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán lennék bele.

Nekem volt is egy hasonló helyzetem, csak 150Km volt köztünk, és egy kéthetente megtudtuk oldani a találkozást.

De ez így sem volt az igazi, ha meg csak randizgatasrol van szó, oké, viszont ha már egy kapcsolat, jó lenne sűrűbben, sokkal sűrűbben találkozni.

Kellenek az érintesek, olelesek, csókok, puszik, aztan majd a szex is stb:.

2019. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
En budapesti 35ffi de mindenki 200 300kmre:)))
2019. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én nem bírnám, hogy nem vagyok vele.
2019. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ahhoz az illetőnek nagyon-nagyon különlegesnek és megnyerő személyiségnek kellene lennie, hogy kéthetente vagy havonta ennyit utazzak érte.
2019. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
47%
Igen, benne lennék egy ilyen kapcsolatba. Legalább nem lóg a nyakamon a nő egyfolytában. 27F
2019. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Ohm.

Tavkapcsolatban vagyok.

1800 kilometer

Es o 16 naponta utazik hozzam.

Kibirjuk.

Nektek is menni fog. Ha ugyerzed.

2019. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen! 300km van köztünk, 2-3hetente hétvégén egymásnàl alszunk meg egész szüneteket együtt töltjük. 17L 19F és másfél éve együtt. Szeptemberben viszont jön közelebb egyetemre, utánna pedig én is ugyan oda így a közeljövőben sokkal többet tudunk találkozni. Ha nektek is lenne ilyesmi kilátás akkor hajrá!
2019. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!