Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Másfél év után széttmentünk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után széttmentünk a párommal, van még esély, hogy legyen újra valami?

Figyelt kérdés
Másfél év után közös megegyezéssel széttmentünk.Nekem nagyon hiányzik és egyszerűen megkérdeztem azt mondja nem érez semmit se lehet később fog,de nem tudja nyilván előre. Másfél éven át tömérdek szeretetet kaptam tőle egyszerűen elképesztő, hogy mennyit. Most kb 3 hét után azt mondja nem érez úgy semmit sem. Azt mondja kell neki most,hogy szabad legyen meg,hogy a barátaival legyen. Beszélgetünk ugyan úgy egymással sőt le is járunk egymáshoz még. Van esély,hogy újra lehetne kezdeni? Vagy mit tegyek,hogy közel legyek hozzá? Mint írtam mindig azt mondja nem érez semmit de nem tudja még,hogy együtt lehetünk utána.

2019. márc. 11. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem érez semmit de nem tudja még,hogy együtt lehetünk utána.= Még talonban tart, jó ha kéznél vagy ha dughatnékja van, amúgy meg ismerkedik mással, aztán ha biztosan talál újat, akkor pattint. Nézd, ha szakítottatok, akkor valami csak nem működött, szerintem fölöslegesen örlődsz rajta, el kell engedni, ne legyél kapcsolatfüggő.
2019. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen te csak arra vagy jó, hogy néha néha dugjatok. Miért ragaszkodsz hozzá ennyire? Valaminek a vége mindig egy új dolog kezdete. "Nem érez semmit, de nem tudja még, hogy együtt lehetünk utána".... Ne legyél már ennyire buta.
2019. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom emberek... Volt már lent nálam mondta,hogy csak idő kéne neki és gondolkodni szeretne.. mondta,hogy ő most jól érzi így magát. Tartjuk a kapcsolatot mint telefon,mint személyesen. Aludtunk együtt azóta de nem volt semmi sem csak aludtunk. Nem tudom, csak esélyt szeretnék,hogy újra tudjuk majd kezdeni. Hiszem,mint írtam nagyon bizonytalan meg most és nem tudja mit szeretne.
2019. márc. 11. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki tényleg szereti a másikat, az nem bizonytalan. Veled akar lenni, vagy sem, köztes állapot nincs, de tudom, hogy ez sokszor fáj az embereknek és nehéz elfogadni. Mikor a volt párommal elkezdődött ez a bizonytalanság, utána vége is lett a kapcsolatnak.

Azóta új párom van, akivel sokkal boldogabb vagyok. Ne hagyd, hogy kihasználjanak, aki ilyeneket mond neked, hogy nem érez semmit, az már fél lábbal kint van a kapcsolatból, és más felé menne.

2019. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az nem lehet,hogy csak idő kéne neki? Mert nagyon sok stressz érte mostanában (szülők piszkálják, apja kórházban van) most arra gondolok,hogy ugye én most vagyok abba a szakaszban (amit szerintem észrevettek) hogy nem tudom elengedni meg most én játszom a gyengébbet. Aztán jön majd ő is áttesik ezen a szakaszon gondolom én. Nagyon hirtelen jöttünk össze úgy,hogy előttem 1 hónappal szakított a párjával, és sok probléma volt emiatt de már egyáltalán nem érdekelte utána. Most arra gondolok,hogy lesz olyan szakasza nem,hogy engemet is hiányolni fog? Csak még nehéz elengedi és ha van esély akkor persze kihasználnám azt. Konkrétan 1. Barátnőről van most szó számomra és nagyon jó vele.
2019. márc. 11. 23:43
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha padlón van az ember, akkor sem vet véget a kapcsolatnak, sőt...akkor sokkal jobban ragaszkodik a társához az ember.

Tudom, rettenetesen nehéz neked most ezt elfogadni, és az elengedés is fájdalmas, de az idő úgyis segít és találsz valaki mást. Állj a sarkadra, és szakítsd meg vele a kapcsolatot, és nézd meg hogy reagál. Előbb utóbb az írásodból kiindulva, szakítás lesz végleg, mert talál valaki mást. Meg ha ilyeneket mondott neked, akkor a későbbiekben hogy tudsz benne megbízni? Nem lesz ott a kétely, hogy megint gondol egyet és elhagy?

2019. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!