Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek visszatérhet még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszatérhet még a régi láng vagy már esélytelen?

Figyelt kérdés

Kb 8 és fél hónapja vagyunk együtt a barátommal. Minden tök jó volt, nagy volt a szerelem. Csak elég sokat veszekedtünk az utóbbi 2 hónapban. Mindketten felhúztuk magunkat hülyeségeken. Aztán kevesebb, mint 1 hete iszonyatosan összevesztünk, a barátom szakított. Én pedig szépen visszakönyörögtem magam... Tudom, megalázó, de tudtam, hogy még szeret (maga is mondta), és nem akartam, hogy így érjen véget egy alapvetően szép kapcsolat. A szakításkor a barátom mindenféle fájó dolgot vágott a fejemhez (nem sértő, nem trágár dolgokat), ami azóta is minden este elalvás előtt könnyeket csal a szemembe. Másnap már minden rendben volt köztünk, mintha semmi nem történt volna (inkább a barátom részéről). A barátom jobban szeret állítása szerint. De látszik is rajta. Viszont velem nem tudom, hogy mi van... Szerelmes vagyok belé még mindig, de a szakításunkkor megváltozott valami. Nem hittem, hogy ilyeneket képes mondani nekem. Eszméletlenül nagyot csalódtam benne. Még mindig szeretem, vágyom rá, de ez az egész nagyon nagy nyomot hagyott bennem, és elmúlt az a nagy szerelem, ami a szakítás előtt volt.

Szerintetek lehet még a régi a szerelmem iránta vagy ennek már annyi?

Köszi a válaszokat!


2019. márc. 12. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Lenne 1 fő tanácsom, amit vagy megfogadsz, vagy nem:


Mondd el neki, hogy érzel, megbeszélitek a dolgot és lehetőleg jobb lesz minden, és szeretnéd, ha éreztetné feléd, milyen fontos vagy neki.

2019. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz màr ugyan olyan, mint előtte
2019. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!