Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek az első alkalomtól,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első alkalomtól, belemenjek a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy tőlem 3 évvel idősebb sráccal, aki nyilván tapasztaltabb mint én. Nekem barátom sem volt még ezelőtt. Elég szépen utalgat dolgokra és kezdek pánikolni. Nagyon tetszik és egyébként rendes élőben, de írásban mindig ír valami kis utalást... Nagyon bejövök neki állítólag, na de csak arra kellek? Nagyon tartok ettől. Plusz azért az is eléggé aggaszt, hogy nem sok mindent csináltam eddig és nem biztos hogy ez jó ötlet.


18/L



2019. márc. 15. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Csak akkor menj bele bármibe is, ha biztos vagy abban, hogy te mit akarsz. Nagyon nem mindegy, hogy mire kellessz neki.
2019. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 spok ***** válasza:
100%

Butaság szerintem minden ilyesmi élethelyzetre azt gondolni, hogy tuti csak "arra kellesz neki". Engedj neki egy picit, lásd meg hogyan közeledik, ha pedig neked túl gyors, ezt nyugodtan közöld vele. Persze ne elijesztően, csupán meg kell értenie, hogy jóval fiatalabb vagy, és szeretnél a saját tempódban haladni.:)

21F

2019. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Én ebből azt látom, hogy rettegsz a kommunikációtól! Ez a lehető legrosszabb amit tehetsz.


Ezekről a dolgokról nyíltan és VELE kell beszélned, méghozzá élőben és nem az idióta messengeren.


Ülj le vele egy péntek este, borozgassatok és MONDD KI amit akarsz. Nem szabad szégyellni és tabuként kezelni, mert hamar vége lesz a dolognak.


Nyugodtan mondd meg neki hogy szűz vagy és még lehet bénácska, és hogy idő kell hogy jobban megismerjen. Ezt a tinifilmes hülyeséget meg el kell felejteni, hogy "csak arra kellesz neki".


Beszéljétek meg nyíltan és kész. Nem kell elsietni semmit, de teljesen érthető, hogy egy 18 éves csinos lánynál természetesnek veszi egy idősebb férfi hogy ezt nem kell tabunak kezelnie... ha nem mondod el neki, honnan tudná?

2019. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha gondolkozol rajta, akkor inkább ne tedd. Annyi idő elteltével és olyan sráccal csináld, amennyi és amilyen szükséges ahhoz, hogy teljes nyugalomban, bizalommal és kellő kíváncsisággal belevágj. Ha úgy indulsz neki, hogy nem vagy benne biztos, félsz tőle, akkor inkább hagyd. Vagy a srác nem megfelelő vagy az időzítés.

Ha úgy gondolod, hogy arra kellesz neki, akkor az nagyban függ attól, mennyi ideje ismerkedtetek meg(mivel ezt nem írtad). Ha nem tud várni MINIMUM 1-2 hónapot, akkor valószínű, de ha még fél év után is ugyanúgy érdeklődik és nem csak folyamatosan utalgatásokat tesz(bár már ez is gyanús), akkor biztosan te magad kellesz neki.

A kérdésedre a válasz: Nem feltétlenül kell kidobnod(már ha együtt vagytok) a srácot/megszakítani vele a kapcsolatot. Ha szeretnéd jobban megismerni, akkor közöld vele, hogy ez neked túl gyors és szeretnéd jobban megismerni. :D De semmiképpen se folyj az árral.

18/F

2019. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mióta ismerkedtek?

Ha néhány napja, akkor gáz a non-stop utalgatás, ha hetek óta és mondjuk már csók, tapi volt, akkor nem mondanám egyértelmű “csak arra kellesz”-jelnek. Tudja amúgy, hogy szűz vagy? Ha nem, akkor ezt tisztázni kellene vele.

2019. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!