Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gáz ha 1 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 1 évvel kisebb a fiú?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy fiú akiért nagyon nagyon odavagyok. Pont egy évvel kisebb , egy napon születtünk. Én 18 leszek idén ,ő 17. Számomra ez egyáltalán nem probléma,viszont a barátaim nagyon ellenem vannak , szerintük hagyjam a fiút.

Nem fog senki véleménye befolyásolni ,csak kíváncsi vagyok , hogy külsős személyek mit gondolnak ,mennyire működhetne mások szerint ez az egész,esetleg valaki volt-e hasonló helyzetben és mi lett a hasonló kapcsolatból?



2019. márc. 17. 02:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
nem
2019. márc. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér. A te életed a te dontesed .
2019. márc. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Középiskolás fejjel cikinek tartottam volna, de így felnőttként azt mondom, semmi baj, ugyanabban az életszakaszban vagytok, az az egy év nem számít :)
2019. márc. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudtam, hogy a hosszat években mérik. De a fényévről tudok.
2019. márc. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy évvel fiatalabbnak mondjuk.

A kisebb inkább utal a magassagara.

A kérdésre válaszolva a barataid a szánalmasak, amiért ilyen piti dolog miatt ellened és a boldogságod ellen vannak.

Kit érdekel pár hónap korkulonbseg??

2019. márc. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LilPumpfan01 ***** válasza:
Nem gáz nekem is van egy haverom aki 16/F és 18/L-al jár.Jól megvannak együtt már több mint egy éve és szerintem aranyosak
2019. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minek az embernek ellenség ha ilyen barátai vannak...

Nem gáz :)

2019. márc. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Exemnek például a szülei között 7 év van és a nő az idősebb nem a férfi. 1 év ide vagy oda, olyan mindegy.
2019. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég gáz és én nem mennék bele de te tudod
2019. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Abszolút nem gáz, nekem is volt egy fiúm, aki 3 nap híján egy évvel volt nálam fiatalabb. Semmi nincs abban...

Ne foglalkozz vele hogy mások mit gondolnak ha szereted.

2019. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!