Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gáz ha 1 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 1 évvel kisebb a fiú?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy fiú akiért nagyon nagyon odavagyok. Pont egy évvel kisebb , egy napon születtünk. Én 18 leszek idén ,ő 17. Számomra ez egyáltalán nem probléma,viszont a barátaim nagyon ellenem vannak , szerintük hagyjam a fiút.

Nem fog senki véleménye befolyásolni ,csak kíváncsi vagyok , hogy külsős személyek mit gondolnak ,mennyire működhetne mások szerint ez az egész,esetleg valaki volt-e hasonló helyzetben és mi lett a hasonló kapcsolatból?



2019. márc. 17. 02:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

19 évesen volt hosszútávú kapcsolatom 26 éves lánnyal, jól megvoltunk (míg meg nem hülyített engem egy 22 éves... azóta is bánom hogy anno összejöttem vele és dobtam érte az idősebb leányt)


szóval ez egyáltalán nem gáz :D


22/F

2019. márc. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!