Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a teendő ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt barátomnal. Én 16/L. Ő 18/F (most ugye mindenkinek ebből az fog lejonni h ez még gyerekszerelem).

Na szóval mindkettonknek ez a 2. Kapcsolata. Az első kapcsolataink ugymond tokeletesek voltak, semmi veszekedés stb.

Viszont ez a kapcsolat full veszekedes volt vegig. Ugy novemberig kb en csinaltam mindig a balhet most meg ő kezdte el nagyon. Volt egy fiú nekem akivel talalkozgattam/megolelt osszezavarta teljesen az erzeseim ( ő az exem akirol elobb meseltem h 1. Baratom). Na szval november korul tortent ez(jelenlegi baratom mindenrol tud). De en ot tényleg nem szeretem és nem ér meg nekem semmitt se. Amikor talalkoztunk is csak azert h elterelje a gondolataimat (mert ugye akkor ,,szakitottunk" jelenlegi parommal)

Ezt a fiut en decemberbe letiltottam azota nem is beszelunk semmi es nem is vagyom ra h beszeljunk

Viszont most ugymond barátom ugyanezt csinalja egy masik lánnyal. Mondjuk ők nem talalkoztak illetve már letiltotta és párszor mondta neki h ő engem szeret. Viszont nem tudom mit tegyek ez már nem normalis amiket tettunk.. de nem birjuk elengedni egymast es ugy erezzuk hogy szuksegunk van egymasra:(

Mit tegyek? Mentheto még ez vagy mi legyen? Nem akarunk szakítani:(


2019. márc. 19. 08:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ezeket a dolgokat tetnap tudtam meg azota idegessegembe 2x hanytam pedig nem volt meg ilyen sose gyomorgorcsom van feltem h elveszitem ot:(
2019. márc. 19. 08:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg gyerekszerelem. Valamirevaló felnőtt párkapcsolatban egyszerűen ilyen nem történik meg. Azért van a szád, hogy beszélj a párodnak a vágyaidról, terveidről vagy félelmeidről. Neki meg azért vannak fülei, hogy meghallgassa és fordítva.


Ha pedig nem megy kultúráltan a megegyezés, hiszen a szerelem tele van kompromisszumokkal, fel kell adni, nem vagytok egymáshoz valóak.


22F

2019. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy nem gyerekszerelem? Akkor ez micsoda? Idézlek: "Az első kapcsolataink ugymond tokeletesek voltak, semmi veszekedés stb.".

Gyerekes dolog azt mondani, hogy tökéletes volt (de szétváltatok)!

A mostani fiúddal csak veszekedtek, de nem tudtok szétválni. Maradjatok még egy kicsit, veszekedjetek csak a nagy szerelemben, aztán sebzett szívekkel örülni fogtok, ha szétválhattok!

F.

2019. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!