Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ismerkedni szerintetek bűn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni szerintetek bűn ellenkező neművel, ha már kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok véleménye egyáltalán érdekel.
2019. márc. 19. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn. De azért vannak határok és nem mindegy mi az ismerkedés fogalma.

Pl új osztálytársad lett, barátnőd vagy barátod egyik haverja. Vagy random emberekkel kezdesz csevegni a neten akik számodra szimpatikusak.

Egy új osztálytárssal való beszélgetés szerintem nem vészes, nem igazán tetszene, mert ugye egy új rivális, de nincs vele gond. De ha teljesen idegen emberekkel kezdene beszélgetni a neten a párom, na az már kiakasztana.

2019. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn, miért lenne az? Csak tisztázni kell az elején a dolgot, hogy a másik ne élje meg rosszul, ha mégis közeledne de elutasítod a párod miatt.
2019. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Pont egy olyan fiuval kezdtem el beszelgetni akinek baratnoje van. És igen kiakadt a baratnoje és teljesen megértem mert minden oraban velem beszélt. Viszont ha már másokkal beszélsz ennyit h tényleg mindig akkor az már egy jel is akar hogy a kapcsolatban gondok vannak
2019. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bűn.

Attól, mert kapcsolatban vagy, nem jelenti azt, hogy megszűnik a világ és ne lehetne tartani a régi barátokkal a kapcsolatot vagy újakat szerezni a másik nemből is.

Alapjába véve az, hogy ismerkedsz, barátkozol, semmit sem jelent.

Csak fontos, hogy ne értse félre senki se.


23L

2019. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A barátom szerint az bűn, ha én lányként fiúkkal beszélgetek, azzal viszont semmi baj sincsen, ha ő lányokkal beszélget.

Szerintem viszont ennek nem így kéne lennie. Ha mindketten úgy gondoljátok, hogy szabad, akkor nyugodtan... Bár szerintem akkor is van egy határ, és fontos, hogy a barátod/barátnőd tudjon arról ha ismerkedsz egy ellenkezű neművel. (Gondolom senki nem akar félreértéseket, meglepetéseket, stb)

2019. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok ezzel. Fontos az egyenrangúság. Csak kíváncsi voltam mások véleményére. Utolsó! Szerintem ülj le a barátoddal megbeszélni ezt. :)
2019. márc. 20. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!