Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondják, ha szakítok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, ha szakítok valakivel, ne maradjak a barátja utána. De akkor se, ha az osztálytásram?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi értelme lenne minden kapcsolatot megszakítani vele, mikor napi nyolc órát együtt kell töltenünk...

És ő is azt akarja hogy maradjunk barátok, és igazából nincs akadálya..

17/l



2019. márc. 19. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell haragban lenni, de én tuti nem szerveznék ezután közös programokat, nem mennék bele nagy beszélgetésekbe, lelkizésekbe, mert azzal csak hátráltatnám a továbblépést.
2019. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is osztálytársam az exem, mi eleinte úgy indultunk, hogy néha napokra még visszataláltunk egymáshoz, aztán eltávolodtunk hónapokig, és most barátok vagyunk, hosszú volt a folyamat, de nem lehetetlen, és szerintem kellemes egy helyzet, nem jön elő, hogy együtt voltunk, vagy hibáztunk, vagy bármi, ami a párkapcsolatunk alatt történt, mert már elraktároztuk a sérelmeinket.
2019. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!