Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok ha elutasítotok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ha elutasítotok egy lányt akkor utána mit csináltok? Gondoltok még rá vagy hamar elfelejtitek?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy srácnak hogy tetszik. Aki elutasított. Csak érdekel hogy a többség mit tesz ilyenkor.

13/l



#elutasítás #kapcsokatok
2018. jan. 28. 21:54
 1/9 Lililili16 ***** válasza:
59%

Ez engem is érdekelne :D

16/L

2018. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Menő manó43 ***** válasza:
Velem egyszer már megesett, hogy, egy évfolyammal alattam járó lány (akivel egyébként barátok voltunk) bevallotta, hogy szerelmes belém. Én visszautasítottam, de legalább egy fél évig gondolkodtam rajta, hogy: most mit érez? még szerelmes e belém? túltette e már magát rajtam stb........De aztán elköltöztem, és többé nem találkoztam vele. 16f (akkor asszem 12 vagy 13 voltam)
2018. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Konkrét véleményt nem tudok mondani mert odáig egyik sem jutott még el, hogy bevallja de szerintem nem sok változna bennem ettől.


Persze attól is függ, hogy milyen viszony van köztünk, "mezei jött-ment", ismerős, vagy baráti körből való.


Nyilván azért más lelki állapotban lennék ha egy közeli ismerőst kellene visszautasítani.

2018. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
hát ebbe én nem vagyok jártas inkább engem utasítanak el én sose utasítottam senkit :P
2018. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha már ez a téma akkor fordítsuk meg, bennetek lányok, mi zajlik le ilyenkor?
2018. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
lányokban tuti az zajlik hogy találok jobbat
2018. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lililili16 ***** válasza:

#5 attól függ milyen kapcsolatban voltam vele,ha jó barátok voltunk nyilván egy ideig lelkiismeretfurdalásom lesz, mert ha az egyik fél többet érez nyilván már sosem lesz ugyanolyan a barátság mint volt.De ha egy olyan fiú vall szerelmet akit pár hete ismerek csak és alig van bennünk közös azt nyilván nem sajnálom annyira.

16/L

2018. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én biztos sokat agyalnák a srácon mert hát még is csak már az nagy szó hogy elém állt. :D

A srác aki elutasított másik lányra hivatkozott de szerintem az is közre játszik hogy 2 év van kötünk. Nagyon pici korom óta ismerem és még a szülein is örültem volna neki. De hát elfogadtam a döntését és próbálok tovább lépni. Köszönöm a válaszokat !

2018. jan. 29. 21:34
 9/9 Lililili16 ***** válasza:
Kérdező, neked elmondta a fiú hogy más lány tetszik neki? Engem az a baj hogy túlságosan óvni akart és minden indokot kitalált de azt nem említette hogy más jön be neki erre másnap összejött az egyik legjobb barátnőmmel ez így nagyon fájt aztán meg miattam mentek szét úgyhogy biztos sokat agyalhatott rajtam
2018. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!