Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen utána?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy bevallom egy lány ismerősömnek kivel már randiztam, hogy szeretne e többet mint barátság.

De! Ha mondjuk épp tartunk ki a suliból.

Igent mond. Megöleljem az mondjuk alap. A puszi meg ilyeneket még ekkor nem szokták?

Ha pedig azt mondja hogy nem akkor meg a legközelebbi fához felkössem magam vagy mi legyen?



2018. febr. 15. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hajy evesek vagytok, de a kerdes felreertheto. Baratsag extrakkalt akarsz vagy rendes kapcsolatot?
2018. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok ő lány . 15évesek vagyunk mindketten. Kapcsolatot szeretnék.
2018. febr. 15. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ne a suliból kifele kérdezd meg tőle. :D

Valamikor amikor ketten vagytok,hívd meg egy sütire suli után,vagy kísérd haza,vagy csak simán sétálni hívd el. Közben vesd fel az ötletet,hogy szeretnél többet barátságnál,ha igent mond,akkor ha szeretnéd megölelheted,de szerintem nem muszáj. Nem kell még túlzásba vinni,szóval nem kell rögtön megcsókolni vagy ilyesmi. például ha séta közbe történik akkor simán csak fogd meg a kezét.

Ha esetleg nemet mond akkor meg mond azt,hogy "sajnálom, akkor továbbra is csak barátok ;-)". És pont,semmiképp ne kezd el hisztizni neki,vagy megsértődni. Ne lássa rajtad,hogy megbántott.

2018. febr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utsó

Köszi szépen. Mindenre választ adtál és szerintem így is fogok tenni :)

2018. febr. 16. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök ha segíthettem. Írhatnál majd pár szót,hogy hogyan sikerült. :)
2018. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!