Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet hogy szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szerelmes vagyok a legjobb barátomba aki mellesleg a legjobb barátnőmmel jár?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom összejött a legjobb barátnőmmel. De mikor együtt vannak mindig féltékeny. Lehet érzek valamit a legobb barátom iránt ?

2015. júl. 29. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

a lányba vagy szerelmes vagy a srácba ?

mert kicsit zavaros :)

de lehet :)

vagy csak simán az zavar hogy ők az orrod előtt boldogságban együtt vannak, neked meg nincs csajod/pasid.

2015. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A srácba! És nem arra vagyok féltékeny hogy boldogok hanem....nem is tudom
2015. júl. 29. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod,hogy mire vagy féltékeny akkor mit akarsz tőle?Először tudd hogy mit akarsz tőle,aztán cselekedj,meg a másik dolog hogy ő akar e tőled valamit ha nem,hagyd hogy boldog legyen,ha látod hogy akar mindent,akkor hajrá aztán alkoss valamit,max elveszted a bnődet.!
2015. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért lennél szerelmes? Szereted/kedveled egyáltalán a fiút? Ha igen, akkor hogyhogy csak a legjobb barátod? És a legjobb barátnőd nem is tudott róla?

Ki féltékeny? Te? Rájuk?

A féltékenység ezernyi okból eredhet, nem feltétlenül szerelemből.

(Pl., mert több időt fordítanak egymásra, mint rád, te lettél a "third wheel", stb.)

Ha jól sejtem fiatal vagy még (és ők is), máskülönben meg tudnád különböztetni a dolgokat... A legjobb, ha kimaradsz az egészből.

2015. aug. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!