Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek mi szép egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi szép egy fiúban? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Na ez engem is érdekelne :-)
2019. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
A haja, szeme, testalkata, arcforma, bőr ápoltsága. Ez szerintem mindenkinek egyéni ízlés. Én pl szeretem a hosszabb hajú, átlagos(kicsit vékonyabb) testalkatú, aranyos, mégis férfias fiúkat. De mondom, ez más mindenkinél
2019. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Ja és 17L:)
2019. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha a belsőt kérded:vicces,őszinte,egy kicsit perverz,meg ezek az alap dolgok hogy legyen kedves adja oda a pulcsiját!


Külsô:ha göndör a haja 😍😍😍 és magas!


Depersze mindenkinek más az ízlése!

2019. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
*16L
2019. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik azt mondja a nagyon nagyot szereti a masik meg hogy jó ha hatalmas.
2019. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Ennyi

[link]

2019. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Lehetséges hogy velem van a baj, de én nem szeretem a túl helyes, túl tökéletes fiúkat. Persze, néha megnézem őket, mert mindenkinek kell valami amire csorgatja a nyálát, de nem kezdenék ezzel a tipikus Mr. Tökéletessel.

Sokszor azon kapom magam, hogy egy teljesen átlagos srácot nézek meg az utcán is akár, hogy mennyire bejön.

Amit én szépnek találok; nem kell hogy kifejezetten magas legyen, 165-180 pont jó, én kifejezetten alacsony vagyok. Oda vagyok az egyszerű, sötét barna hajért, barna szemért. Nyilván alapelvárás hogy amennyire képes, legyen ápolt, de engem nem zavarnak az apróbb hibák, pl. bőrhiba, vagy ilyesmi, nekem is van, és nem tudok ellene tenni. Ki lennék én ezután, felette ítélkezni?

Nagyon széppé tud varázsolni egy embert ha szép a mosolya, és őszintén mosolyog. Ezen kívül a magabiztosság is szépít: hiába van egy srácnak százezres cipője, ha egyébként a kutyát sem érdekli, mert nem mer kiállni sem magáért, sem az elveiért.

Az egyéni véleményem tehát az, hogy van néhány alapvető külső tényező, amit egy jó belső igazán megszépíthet.

Egy 17 éves lány

2019. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

8# Majd nem minden stimmel rajtam amit le írtál csak a szemem nem sötétbarna ha nem kék :-(

Örülök hogy még vannak ilyen emberek mint te vagy :-)

21F

2019. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mosoly, magabiztosság, őszinteség, intelligencia, empátia, szemek, arccsont,stílus stb. 17L
2019. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!