Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok akik idősebb pasikat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik idősebb pasikat kedvelnek, elfogadnatok tőlük olyan ajándekokat mint pl kocsi, bundák és ékszerek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 22. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az aranyásók alapfeltételei!!
2019. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Véleményen szerint egy független, rendes önbecsülésű és normális életfelfogású nő, nem fogad el "csakúgy" egy kocsit. Az ékszer az szerintem más tészta pl. karácsonyra egy fülbevalót kapni a párunktól az másabb mint szülinapra egy autót. 22L
2019. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kocsit??? Nem. Majd ha már ott tartok az életben veszek magamnak kocsit, nem kell elém tenni. Az ékszer más, ismerkedés elején mondjuk nekem fura lenne egy drágább ékszer, hosszú kapcsolatban alkalomra már egyáltalán nem.
2019. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Nekem elèg,ha fizeti az albèrletem 😊
2019. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
De miért pont bunda? :D Mintha annyi nő hordana bundát.
2019. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze.

Jó hogyha a pasim is viszonozza az ajándékaimat.

2019. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Én pl pont tökre kiszolgáltatottnak érezném magam, meg egy r****cnak is tőle. Ráadásul a nők fele ha meglát egy bundát majdnem elhányja magát.
2019. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Maximum vmi ezüst ékszert, azt se az elején
2019. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Változó. Attól függ, hogy mennyi ideje ismerjük egymást. Ha a házastársam, vagy legalább jegyesem, akkor a kocsit is elfogadnám.

Bunda nem kell, ő is tudja. Ékszert meg talán már fél év együttlét után is.

De személy szerint nem szorulok rá, hogy az élettársam luxuscikkekkel halmozzon el. Jobban esik egy rózsa mondjunk hetente.

2019. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!