Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok arrol hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol hogy egy 16 eves lanyba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
En 21 vagyok.

2019. ápr. 1. 19:43
 1/4 schwagy ***** válasza:
34%
Fullos?
2019. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te vagy én? :D

Szerintem nincs vele semmi gond,ha szeretitek egymást!

Én is egy 16 éves lánynak udvarlok,és bejövünk egymásnak!Sok sikert hozzá!

2019. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az a fontos hogy fullos e, mert ha szereted nem csak baszogatni szeretned akkor nem csak azt nezed hogy hogy nez ki. Eleg jol kijövünk, es nagyon aranyos, es benne megvan az amit keresek, az elejen meg taszitottam is mert akkor szakitott a baratjaval, de utana elkezdett nekem írogatni, flegmaskodtam vele, hogy ne legyen semmi tobb, de utana ez valtozott mert nem akartam bantani. Es soha nem ismertem aranyosabb lanyt nala, az elejetol kezdve tetszett amugy csak nem akartam eroltetni. De mar most egeszen megszerettük egymast, szoval nehez lenne ezt mar elfelejteni, vagy megbannam ha kihagynam ezt a lehetoseget, mert megven a korral foglalkozok, addig mas meghoditja, es nem szeretnem.
2019. ápr. 1. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele. Szerintem nem vagy túl idős hozzá.
2019. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!