Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítanom kellene? Barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene? Barátnőm sosincs mellett mikor kellene.

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó pazban. Kész vagyok idegileg, alig eszem, iszom.

A családomban sincs semmi sem jól, szüleim lehet válnak, az artista tesóm fullra rosszul van a nyugtatóktól, alig eszik és egész nap összekucorodva fekszik, csak ritkán van jó kedve.

A tanulás és a sport sem megy valami jól.

Alig van barátom aki igazán ott van mellettem és segít, de a barátnőm ritka ha mellettem van, csak a saját szépségével törődik, mert nem hiszi el, h szép és, h más fiú is megnézheti.

Egyszerűen minden apró kis szaron egyből csak azt nézi, h így nem vagyok szép.

( nagyon problémás a családi háttere, elvált szülők gyereke heti változásban, valamit korlátozva is van)

Én mindig mellette vagyok ha baja van, próbálom a legtöbbet megadni neki amit tudok, és nem a barátaimmal vagyok akkor mindig mellette vagyok.

De ő sose! Mást sem hallok, h így vagyok korlátozva, így nem vagyok szép. Lehet Szakítsnom kellene, de nagyon szeretem, viszont ez így nem jó...



2019. ápr. 2. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
A tesót intézetbe, magadat koleszba, a csajt meg a francba küld el!
2019. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy azért nem tud bármikor melletted lenni, mert korlátozva van?

A válást majd megoldják a szüleid. Lehet, hogy utána jobb lesz. Legalábbis én örültem, hogy elváltak.

Koncentrálj a tanulásra, sportra, az lefoglal.

A tesód nem tudom, milyen állapotban van, mennyire vagytok jóban. Lehet, hogy jól esne neki, ha foglalkoznál vele. Illetve neked is jót tenne, ha érzed, hogy egymásra számíthattok.

2019. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!