Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiú vagyok, és a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, és a barátnőm mondta, hogy neki van crush ja (az ilyen. Fiu aki jol nez ki es bejon neki) De mondta hogy engem szeret, de ez így. Normalis?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális! Csak azért van veled, mert a crush-al nem tudott összejönni.

Aki szeret, az nem mond ilyet, hogy más jön be neki.

2019. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Mi a rák az a "crush"?


MAGYAR fórumon, nem lehet magyarul írni, hátha tudnánk válaszolni?

2019. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
#2 agyhalott tinik hóbortja. Tedd túl magad rajta :)
2019. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Crush, hog y tetszik neki a másik srác.
2019. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A crush tulajdonképpen kiszemeltet jelent


Nem tudom felfogni, hogy a 21.században ennyire alap nyelvtudása ne legyen senkinek ezen az oldalon

2019. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5.-nek.


1.: Ez egy MAGYAR fórum. Magyar nyelven kommunikálunk.

2.: Nem mindenki 12 éves, kisgyerek itt.

3.: Miért kéne bárkinek ismerni az összes szlenget, szakmai kifejezést, proli dumát,...?

2019. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#1 nek van igaza

Az én padtársam is olyan hogy van 6 crush ja és amikor mondom hogy ott egy helyes fiú akinél esélye is lenne , akkor a válasz az hogy neki van crush ja , ilyenkor én ideg bajt kapok és hagyom de valószínűleg ha összejön majd valakivel csak azért fog mert a másik 6 kikosarazta

Ui. Lány vagyok (nekem az ilyen h...lyesegeket értenem kéne de nem értem szóval 🤷‍♀️🤦‍♀️)

2019. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem az a lényeg, hogy van cruh-ja, namem, hogy kinek a farkát cumizza! A tiédet? Ha igen, akkor örülj, és maradj csöndben!
2019. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!