Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megismertem egy fiút (tavkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiút (tavkapcsolat)!?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a fiút, de tegnap elbúcsúztam tőle, a távolság miatt, mert nem tudtunk volna találkozni...

De én egész éjszaka csak sírtam, nagyon fáj.. Mit tegyek hogy elfelejtsem? (lehet te is látod, nem bírom ki Nélküled)


2016. aug. 17. 05:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Megismerted? - vagy csak tudsz róla?

Tudsz róla annyit, amennyit a neten önmagáról ír.

Nagy valószinüséggel nem a fiúba szerettél bele, hanem csak saját elképzelésedbe.

Mit tegyél? Gondolkozz reálisan!

Nem elfeledned kell, hanem emlékezni, hogy későbbiekben erre gondolva felderítsen és mosolyra kényszerítsen.

2016. aug. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj!:D
2016. aug. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem birtok találkozni?
2016. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!