Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátság extrákkal-ból lehetsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal-ból lehetséges-e egy kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Van egy fiu (o 17 eves, en 18), akibe beleszerettem. Februarban ismertuk meg egymast, egyre tobbet talalkoztunk, volt, hogy csak osszefutottunk a varosban es tobb orat egyutt toltottunk (volt, hogy nem csak ketten), ugy vettem eszre a jeleket, mintha nagyon tetszenek neki. Folyton elpirult, ez volt a legarulkodobb jel. Egyszer elmentem hozza, es csak beszelgettunk es elvoltunk. Amikor mentem volna haza, hideg volt kint, ezert kolcsonadta a pulcsijat ami par napig nalam lehetett, es haza is kisert a hazunkig (gyalog 15 percre lakunk egymastol). Utana maradt ez a fellas, hogy nagyon joban vagyunk, ugy ereztem erdeklem, stb. Aztan egyszer megint atmentem hozza es tobb is lett a dologbol. Nem fekudtunk le, csak petting volt. Nala is aludtam es ejszaka inkabb en bujtam hozza. O nemigazan. Ez megtortent meg ketszer. Mellette a kozos egyutt toltott idok szama nott amugy, de mar nem pirult el.. es ugy ereztem hogy itt a veg es nem tetszem neki.. aztan egyik nap megint atmentem hozza, es nagyon jot beszelgettunk megint. Annyira kedves volt velem, mint az elejen es megint lattam pirulast. Ereztem ahogy foglalkozik velem es figyelmes. Akkor megint nala aludtam es amikor odaig mentek volna a dolgok hogy lefekszunk, ketszer is megkerdezte hogy biztosan akarom-e (megjegyzem, nem vagyok szuz). Az egesz szeretkezes hangulatu volt. Es miutan vegeztunk, forditott lett a helyzet. O olelgetett engem egesz ejszaka kb, 80%ban. Hozzam bujt meg minden. Reggel ugy ebresztett, hogy simogatta a fejem es nagyon kozel huzott magahoz. Most par napja megint nala aludtam, eppen menstrualtam de ot nem zavarta, oralisan is kenyeztetett, meg megint lefekudtunk. Megint o olelgetett rengeteget, es osszekulcsolt kezekkel aludtunk. Az a problema, hogy en elmondtam neki, hogy erzelmek nelkil nem tudok senkivel semmit csinalni es erre nem reflektalt semmit. Ritkan ir ram mostansag, ugy tunik neha, hogy csak "arra" kellek neki, pesig szerintem nagyon jol meglennenk egyutt, de mivel el sem utasitotta az erzelmeim meg igazabol meg sem erositette, meg remenykedek..(pedig tipikusan olyan ember aki szemrebbenes nelkul elkuld barkit meelegebb eghajlatra es nagyon flegma es bunko de velem nem.. volt hogy velem is az volt, de altalaban nagyon kedves es en latom benne azt az embert aki o valojaban. Nem csak ezt a falat amit maga kore epitett..) mindegy.. szoval amit meg pozitivumnak tudnek mondani az az, hogy most eloszor a jvore nezve (kb egy honap mulvara) elterveztunk valamit (o ajanlotta fel). Neha random dolgokkal ir ram ami lenyegtelen es sosem lesz belole normalis beszelgetes.. bocsanat hogy osszevissza irtam mindent de lenyeg a lenyeg hogy neha nagyon kedves neha bunko, nem tudom hogy tudnam elerni hogy belemszeressen.. mert ugy erzem talan ezen az uton haladunk de kepes vagyok nagyon alomvilagban elni es nem tudom most mi ez az egesz. A legnagyobb peoblema meg talan az hogy..

Meg nem csokolt meg soha. Egyszer megkerdeztem miert. Azt mondta ki kell erdemelnem. Szerintem csak azt csokolja meg akit szeret.. es hat.. ez talan mindent elmond.. nem tudom. Szeretnek kitarto lenni, szeretnem hinni, hogy meg nincs minden veszve. Nagyon vagyom ra testileg is es kapcsolat teren is. Mellesleg a szulei is birnak.. de hat nem tudom. Kerlek adjatok otleteket mit tegyek hogy szerelmes legyen belem.. lehet, hogy csak ido kell neki, turelmes vagyok szoval ez nem problema. En csak szeretnem ha vele lehetnek..



2019. ápr. 20. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ennyire hosszu, igy is csak lesuritettem. Es bocsi az ekezethianyok miatt.
2019. ápr. 20. 19:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ha jókat beszélgettek és szexeltek is, miért nem vele vitatod meg, hogy lesz-e ebből valami, vagy csak néha jó vagy neki?

(Mellesleg igen komoly fertőzést kaphatsz el tőle menstruáció alatti szextől, illetve az orális dolgoktól.)

2019. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom eroltetni a temat azok utan hogy nem kaptam reflektalast:/
2019. ápr. 20. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
És szerinted jobb a bizonytalanság, a kihasználás és hogy annyira nem tisztel, hogy nem is beszéltek róla?
2019. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felek, hogy vege lenne es meg ez is jobb, mint a semmi.. tudom, butasag, de nagyon szeretem es leirhatatlan erzes annyira kozel erezni ot fizikailag magamhoz.. ha megszeretne, boldogabb lennek mint valaha.
2019. ápr. 21. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!