Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rap-et hallgató fiúként lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rap-et hallgató fiúként lenne esélyem rocker lánnyal összejönni?

Figyelt kérdés
Rocker lányok, ti összejönnétek ilyen fiúval?

2019. ápr. 23. 15:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
#10 Grat a jegyességhez, de ez tini korban mit sem ér. :) Majd ha felnősz, kinövöd a mostani éned, rájössz, hogy az eltérő zenei ízlés nem számít egy kapcsolatban. A gondolkodásod még gyerekes.
2019. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagyok tini 22 éves vagyok de még a szüleimmel élek. Azért gondoltam hogy írok ide mert az életformám a szülökkel élés miatt hasonló mint egy tininek. Annyi a különbség hogy középsuli helyett egyetemre járok.

Most essél már nekem azért amièrt a zene fontos szerepet tölt be az életemben...

Egy halom szabadídős tevékenységem kötődik hozzá. És igen pont emiatt nem tudnám maģamat elképzelni egy csak rappet hallgató valaki mellett.

2019. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rap-et hallgatok és Rocker Fiúval járok egyutt mar két eve 😇
2019. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván nem ez a legfontosabb dolog és nyilván tökéletesen működhet egy kapcsolat két különböző zenei ízlésű ember között is... De nekem pl fontos programok a koncertek, és nyilván egy fontos programra fontos emberrel megyek, a legfontosabb pedig a párom. Szóval én szeretek közösen koncertre járni a párommal, és fura lenne, ha nem mutathatnám meg neki, ha találok valami jó számot. Ha otthon vagyunk, mindig zenét hallgatunk, együtt, táncolunk és headbangelünk. Fura lenne, ha ki-ki a saját kis fülhallgatójával lenne.

Persze, el tudnék tekinteni ezektől, ha olyasvalakit szeretnék, aki mondjuk popot hallgat - hiszen a szerelem elfogadóvá tesz.

Na, sok dumából annyit akarok kihozni, hogy nem kizáró ok, de hiányozna kicsit.

2019. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
65%
Így van. Voltam már rapper, discos stb lánnyal és jól megvoltunk de azért hiányzott hogy beszélhessünk a kedvenc bandáinkról, közösen hallgassunk zenéket, a közös koncertek stb. És a legjobb az volt amikor mutogattuk egymásnak a zenéinket és ő folyton kritizálta az én zenéimet mert hogy ebbe hörögnek stb. Hát nekem se tetszett a nyálas missh meg Horváth Tamás és társai de én legalább nem mondtam neki.
2019. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!