Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjobb barátnőm bátyja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok, ő 18. A barátnőm tudja és nem zavarja. Az a probléma, hogy fogalmam sincs, hogy tetszek-e neki. Régen nem beszéltünk szinte soha, de mostanában bármikor átmegyek a barátnőmhöz mindig jön oda hozzánk és velünk akar valamit csinálni. Sokszor nézünk egymás szemébe. Szokott kérdezősködni is rólam, de nem olyan nagyon sokat. Szoktunk viccelődni.Nem tudom, hogy másokkal hogy viselkedik, ezért se tudom, hogy kedvel e, mert lehet mással is így viselkedik nem csak velem(pl a haverjaival). Próbáltam már egy csomószor elfelejteni, de nem ment. Mindig hiányzik miután hazamentem tőlük. Van, hogy ilyen kis dolgokra emlékszik, amiket mondtam neki. Barátnőm se tudja, hogy érez e irántam bármit is, mert szokta mondani, hogy, ha ott vagyok néha zavarba jön és figyeli, hogy hogy reagálok dolgokra, de ő se tudja, hogy alapból a barátaival is így viselkedik e.

2019. ápr. 28. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátnőd nem kerdett még rá tőle?
2019. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert amúgy neki tuti nem vallanábe. Meg félek, hogy utána furcsa lenne az egész helyzet, ha én nem tetszenék neki, mert ugye abból tuti kivenné, hogy nekem bejön.
2019. ápr. 28. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Mássz rá.
2019. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Dugasd meg magad.
2019. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

OMG:) Hát én nyugodtan megkérném a barátnőmet, hogy mondja meg rólad a bátyjának, hogy a bátyja bejön neked,

és figyelném a reakciókat

Mond-e valamit, de egy nézés, egy mosoly is árulkodó lehet; de egyébként meg én még simán konkrétan is rákérdeztetném a barátnőmet, hogy

"Bejössz a Dórinak. [itt ha nem mond semmit akkor tovább:] mi a véleményed róla?"

2019. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*Mármint, hogy a barátnőd figyelje meg a tesója reakcióit.

Ha a metakommunikációs reakciójából, a mimikájából amit az arcán lát, nem tudja leszűrni, akkor kérdezzen rá konkrétan:)

2019. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
( *Ja és 1ébként nekem is volt olyan, hogy egyik barátnőm bátyja tetszett nekem , és tudott róla. És egyáltalán nem viselkedett velem másképp, mert neki nem voltam az esete.)
2019. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Mármint miután megtudta, akkor sem lett másmilyen, mint előtte. Mondjuk ő olyan vicceskedős fajta ember volt, tehát eleve alapjáraton mindenkire vigyorog, mint a vadalma:D Szóval ő mindig mindenkit kedvesen üdvözöl, vidáman, ilyen neki a stílusa:) Jó vendéglátós tehát. Szóval nem történt semmi; nem csinált belőle ügyet, nem volt nagy elbeszélgetés; amúgy asszem valszeg mikor a barátnőm megmondta neki, hogy bejön nekem, akkor valszeg röhögött egyet; legalábbis van rá esély, ő ilyen vicceskedős figura:)
2019. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezzen rá a barátnőd pl így :

Mi a véleményed XY-ről

Bírod XY-t ?

Szerinted is jófej Xy ?


Én is hasonló helyzetben vagyok. A csaj megkérdezte a tesójától bejövök-e neki. Állítólag zavarba jött :D

2020. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!