Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom hiányolja a szingli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hiányolja a szingli életét?

Figyelt kérdés

A párom szerint hiányzik neki a szingli élete.

Pontosabban úgy fogalmazott, hogy hiányzik neki a ,,függetlenség”.

Nem értem miért mondja ezt hiszen akármikor találkozni akar egy barátjával, vagy bulizni menne vagy bármi amit nélkülem szeretne csinálni én azt megértem és nem fogom vissza, nem hisztizel miatta. Úgy vagyok vele, hogy had menjen, kicsit találkozzon más emberekkel is.

Mi általában csak hétvégente találkozunk de nemrég azt mondta nekem hogy néha úgy érzi inkább egyedül lenne otthon, a családjával vagy tényleg csak úgy magában. Intézné a dolgait, megnézne egy filmet, játszana gépen stb...

Ezen se hisztiztem hanem megértettem és mondtam neki hogy nyugodtan mondja meg ha egyedül lenne. Csak eddig nem mondta meg ha egyedül akart lenni mert nem akart megbántani. Pedig nem olyannak ismerem magam aki ezen kiborulna és szerintem a párom sem ilyennek ismer.

Azt mondta olyan szempontból is hiányzik neki a szingliség, hogyha meglát egy szimpatikus lányt, elképzeli hogy mi lenne ha szingli lenne, mert akkor nem gátolná semmi abban hogy összejöjjön vele. Na ezen már picit kialadtam. Mondta hogy ettől függetlenül szeret nagyon és nem akar mással lenni.

Nem tudom el dönteni hogy ezek közül mi számít olyannak ami nem normális.

Szerintetek?


2019. ápr. 28. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ezekutan én megadnám neki a lökést hogy szingli lehessen..
2019. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De azt mondta szeret és nem akar velem szakítani.

Én is megmondtam neki, hogy akkor gondolja át mit is szeretne pontosan, mert ha hiányzik akkor rajtam ne múljon, hogy kedvére csajozzon.

Elvileg nem akar szakítani, mert szeret és ezek csak ilyen hülye kósza gondolatok.

2019. ápr. 28. 20:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
kicsit olyan mintha engedélyt akarna kėrni hogy csajozhasson! Szakítani meg persze hogy nem akar veled, mert igy meg kėnyelmes neki.Ha tenyleg fontos lennėl neki nem mondaná ezeket a dolgokat
2019. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobd el. Nálad jobb csajt akar kipróbálni...
2019. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elvileg a hosszú kapcsolatok híve. Én el hittem neki mert előttem csak 2 barátnője volt. Az elsővel szakított viszonylag hamar mert nem érezte magát jól vele. A másokikkal pedig elég sokáig volt, pedig a lány elvileg elviselhetetlen volt és többször is szakítani akart vele de ő nem akart annyira szerette.
2019. ápr. 28. 21:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezd megunni és kiszeretni belőled. Csak idő kérdése, hogy erre rájöjjön és szakítson veled. Próbáld valamivel feléleszteni a kapcsolatotokat.
2019. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam neki. Hogy lehet csak rám unt de ezer egyig tagadja hogy ez lenne. Elvileg hiányzom neki mikor külön vagyunk és sokat gondol rám.
2019. ápr. 28. 22:48
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy amint meglát egy lányt és végigmegy a fejében ez a gondolta azonnal bűntudata támad és eszébe jut hogy én vagyok neki és hogy mennyire szeretem. Mert én tényleg nagyon szeretem őt és ezt ki is mutatom neki amit elvileg imád mert eddig egyik barátnője se szerette enyire és ez kifejezetten jól esik neki.
2019. ápr. 29. 00:46
 9/15 A kérdező kommentje:
Meg az is eszébe jut olyankor hogy ő is nagyon szeret engem.
2019. ápr. 29. 00:48
 10/15 anonim ***** válasza:

Az egészben az a legfurcsabb hogy csak hėtvėgente találkoztok es mėgis ilyeneket mond..

Ha ejjel nappal együtt lennétek akkor lehet ėrthető lenne ha picit besokallt, - de igy..?

szoval szerintem nem normalis dolog hogy ilyeneket mond.


Amúgy hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?

2019. ápr. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!