Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért jó szinglinek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tipp kérdése:

Miért jó szinglinek lenni?

Figyelt kérdés
Ha valaki már sok ideje szingli és mondjuk bele gondol hogy már jó lenne egy párkapcsolat de még se jön el az a személy akkor most hogyan biztassa magát vagy hogy mik azok az okok ami miatt jó szinglinek lenni és nem érdemes szomorkodni ?

2017. szept. 11. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem jó. :(
2017. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Alain Delon ***** válasza:
Miért kéne szomorkodni?
2017. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Arra értik hogy valakinek volt egy 2 éves kapcsolata és valami miatt jól öszevesztek és úgymond nem akarja hogy te is átéld. SZerintem.

De persze egyáltalán nem jó ha valaki már 20-30 vagy ne adj isten több és nem volt még párkapcsolata

2017. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mondjuk 1 éve volt az utolsó párkapcsolata hogy lehetne megoldani hogy úgy mond elfogadjuk azt hogy szinglin is jó az élet ?
2017. szept. 11. 21:07
 5/14 anonim ***** válasza:
2017. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy olyan hobbid van,vagy munkád ami egész nap
2017. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 os vagyok nem fejeztem be. Szóval mait egész nap űzöl és nagyon leköt téged és akkor párkalcsolatot sem szeretnél.
2017. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ meg a linket is :)
2017. szept. 11. 21:19
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Úú bazzeg csak éld az életed és ennyi. Nem olyan nagy dráma egyedül lenni.
2017. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz nagyon jo egyedul is a szingli elet:

-nem kell kotodni senkihez szabad vagy

-rengeteg szabad ido amit mondjuk a haverokkal vagy bulizassal tolthetsz ne adj isten meg tanulhatsz is :-)

-nem fog besertodni rad senki

-nem kell aggodnod h mi van a kedveseddel ha eppen beteg roviden sokkal kevesebbet aggodsz


Es meg lehetne sorolni... Persze az eggyut letnek is megvan a maga varazsa de sztem szinglinek lenni se a vilag vege persze nem jo az se ha sokaig vagy egyedul

2017. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!