Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyen a legtöbb lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb lány?

Figyelt kérdés

2 hónapot voltam együtt a barátnőmmel, 17/F ő 15/L akivel tegnap szakítottunk! Mégpedig azért mert a szemem előtt smárolt egy sráccal, még pedig egy eléggé “menőn” őltözött pávával aki nem volt 60 kg és alacsonyabb volt mint az exem. Én viszonylag magas vagyok sportolok és átlagos a testalkatom. És a srácról azt halottam , hogy kötöszködős is. Én udvarias vagyok a lányokkal igaz csak mértékkel! És jó a dumám. Nem értem. De nem is ez a lényeg 1 hete még azt mondta , hogy tiszta szívéből szeret mindennél jobban. Most viszont a szemembe mondta , hogy szakít velem. Mert a másik srác menőbb helyesebb és férfiasabb mint én és őt választja, pedig én soha nem néztem volna ki belőle! Nem ez az első lány aki össze tőrt, hanem ez már a harmadik barátnőm egyben a harmadik is , hogy szándékosan össze törik a szívem. Ez a mostani megcsalt, az előző meg nem bízott meg bennem, és direkt már azért is belém kötött ha fel mentünk haverokkal 20 km-re bulizni Tatabányára szórakozni és ő pont nem tudott jönni vagy amikor hívtam campus festre nem jött, és fagadta a haverjaimat , hogy megcsaltam e! Akkor voltam 16 éves a lány még 15 . Illetve még 14 évesen volt egy 16 éves barátnőm, szintén meg csalt. Az első kettő tipik szép lány volt, de a mostanit már csak kicsit mondanám kűlsőre szépnek, mostmár nekem

elég ha egy lány úgy kicsit tetszik kűlsőre az első 2 bnőm után, csak legyen hűséges. És sajnos ennyi csalódás után már nem tudok meg bízni a lányokba, nem merek mostmár senkivel köteléket ki alakítani. Mert még egy ilyet nem bírnék ki, elveszetnek érzem magam, és nem fogom megtalálni a valódi páromat így fiatal koromba, jelenleg még nem a feleségen kell gondolkodnom. Egy pár haveromnak mar volt normális párkapcsolat még ha rövid is volt akkor is nem ilyen miatt szakítottak a párjukkal. Meg nem csalódtak 3/3 lányban. Nem értem én miért ilyen lányokat fogtam ki, és mégis ezek után , hogy bízzak meg bárkiben hol keresek magamnak lány? Elvileg vannak a valóban normális lányok, de 60% előnyben azok vannak akik csak tettetik , hogy normálisak , elvileg! Gondolom az nem gáz ha így állok a dologhoz, és sírtam ezek után a lányok után?! Amit nem tudom miért tettem/teszek.



2019. máj. 2. 14:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én is jóképű, izmos vagyok. De úgy látszik nem is ez a lényeg, hanem inkább a pénz meg az , hogy ki milyen “menő” és az az 5% elég kritikus szám. Bár szerintem több azért az!
2019. máj. 2. 15:26
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele kapásból egy kapcsolatba, előtte ismerd meg az illetőt. Igen, valószínűleg nem tini korban fogod megtaláni az igazit, viszont át kell esni rossz dolgokon is, hogy a jót értékelni tudd. Pofára estél 3-szor. És akkor mi van? Ennél bőven fájdalmasabb dolgok várnak még rád az életben.
2019. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Most akkor akarsz vagy nem. Barátnőt?

Mert azt mondod hogy nem mersz köteléket ki alakítani,de közben pedig azt kérdezed hogy hol tudnál keresni normális lányt.


Úgy tűnik hogy a sors neked ezt akarta. Mert azért nagyon sokan nem ilyenek. Csak neked pont az ilyen lányokat nem sikerült megtalálnod.

2019. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
32%
Na engem pont az ilyen idegesít, hogy ezeknek a lányoknak állandóan van valakije, nekem pedig aki hűséges és mélyen érző típus nem volt még senkim mert félnek velem összejönni vagy nem tudom. Szóval szerintem csak mindig rossz időben rossz helyen van az ember. De kitartást!
2019. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Miért általánosít nagyon sok fiú, és hiszi azt hogy ő jobb a többinél?
2019. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Vagy peches vagy, hogy ilyen lányokat fogtál ki, vagy az is lehet ha veled van a baj. Ajánlom,hogy kicsit gondolkozz el, nem-e te hibáztál ( ha háromszor ugyanaz történt veled). Egyébként nem gáz, hogy megsirattad, ez azt jelenti, hogy tényleg fontos volt neked :). Ne félj, ismerkedj, nem hiszem hogy negyedszerre is ilyen peches legyél (már ha nem te rontottad el az eddigi kapcsolataidat). Sok sikert! :)

F

2019. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát igen. Volt már olyan haverom aki szintén rossz lányokba botlott. Csak talán épp nem jártak ilyen rosszul. És én azt hittem , hogy a fiúk jobbak a lányoknál! Mert úgy veszem észre a válaszok alapján , hogy vannak itt normális lányok is. Egyébként velem nem lehetett baj, mert mindig jól viselkedtem velük. És igen szeretnék magamnak lányt találni, de nem merek köteléket ki alakítani! Mert az utolsó barátnőmet már elég jól ki ismertem, tehát nem 2 hét alatt szedtem fel! Mégsem derűlt ki róla , hogy igazából ő is áll normális.
2019. máj. 2. 16:33
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezt bírom amikor valaki azért "férfias" mert nagy a szája de ha levállalna az utcán engem aki nem pofázok össze-vissza akkor elesne a 60 kg-jával :D az exed elég nagy hülye ha ezt tartja értéknek
2019. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utsó válaszoló. Sok lány ilyen ahogy észre vettem. A srác meg szerintem inkább 55 kg felé hajlik, és szálkás. Én vagyok 184 cm magas 84 kg. És járok Judora 2 éve előtte ment fél éve taekwondo. Igaz nem valami nagy sport, de buli helyen belém kötött a srác, adtam neki egy pofont már attól majdnem sírt, utána a szemei közé kb behuztam egy bal egyenest amitől meg szédűlt, annyira , hogy ütni se tudott! De probált, ezért még egyszer oldalba rugtam zárás képpen, aztán vagy 10 perc után tudott lábra állni! Csak ezt már a kérdésbe nem akartam le írni!
2019. máj. 2. 21:35
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja meg 1,5 éves edzés multam volt még annó 14 évesen kezdtem 16 évesen hagytam abba, mert nem volt rá időm de még mindig meg maradt belőle egy kicsi ami látszódik is és akkor 92-93 kg voltam kb és 2 cm-el kisebb mint most! Lehet , hogy vissza fejlődött kb a 65% izom de a maradék 35% is elég ahoz bőven , hogy ilyen szálkás 60 kg-s gyerekeket egy kézzel le nyomjak a főldre vagy fel lökjek úgy ahogy van . Nem is kell , hozzá tiszta erőmet használni.
2019. máj. 2. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!