Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon eltérő a jellemünk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon eltérő a jellemünk a barátnőmmel. Mi lesz ebből? Meg fogom unni? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyunk együtt, és ugyan eddig is tudtam, de mostanában kezdett el igazán zavarni, hogy ő mondhatni hiperaktív, én meg egyáltalán nem. Ő folyton izeg-mozog, valamit mindig csinálnia kell, nem bír egy dolognál maradni hosszabb ideig. Akárhova megyünk, vele nem lehet olyat, hogy csak egy kicsit, mondjuk egymás szemébe nézve romantikázzunk, amit én nagyon igénylek. A legtöbbször oda se jön hozzám, nem ölel át, csókol meg magától ami borzasztóan rossz, olyan érzés mintha nem is szeretne, ami persze nem így van.

Túl ritkán tud csak úgy igazán velem foglalkozni, ami nekem nagyon rosszul esik, mert a kapcsolatunk eleje fele vagyunk, és olyan mintha már nem is lenne meg az a bizonyos tűz...


Az ő személyisége ilyen, gondolom, nem változtathatom meg, nem igaz? Beszélnem kéne vele erről, vagy ezen úgy is csak megsértődne mert ő ilyen (már volt hogy kijelentette hogy ő nem olyan aki folyton a párján lóg, de ő egyáltalán nem, ami nagyon zavar)? Nagyon de nagyon szeretem, viszont úgy érzem előbb vagy utóbb, ha így haladunk ki fog hunyni a láng részemről, amitől nagyon félek...


Szerintetek? Volt már valaki hasonló helyzetben?


17/F



2019. máj. 4. 11:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nagyon bulizós természetű, néha már túlságosan is. Én is elvagyok a bulikban, el szoktam járni, de nekem ő már túlzásba viszi.
2019. máj. 4. 11:39
 2/4 anonim válasza:
Nehéz dolog ez, mert az igazi szerelemhez azért hozzátartozik egy kis romantika néha, legalábbis szerintem. Nem akarok előre jósolni, de ha ilyen hiperaktív, mindig bulizik, akkor lehet, hogy egyszer megcsal valakivel téged. Viszont ne gondoljunk erre, inkább beszéld meg vele, mert ezt muszáj, hátha kiegyeztek valamiben, akár ő is megváltozik kicsit. Sok sikert és szerencsét!
2019. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hipomániás csajszin majd seroquel segít.
2019. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már mindegy, több mint egy hónapja kidobtam a pic$ába. Nekem ő volt a mindenem, ő pedig szarba se vett.

Hát ilyen ez.

2019. júl. 14. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!