Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány akivel körbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel körbe tekertem a Balatont és nem tudom hogy bejövök e neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel körbe bicikliztem a Balatont (nem csak vele , hanem még az iskolából pár emberrel) és a biciklizès közben úgy éreztem mintha nyitott volna felém (mindig mellém jött nagyon sok mindent megosztott velem ) de most párnappal a biciklizés után már az iskolában nem nagyon nyit. Èn arra gondoltam hogy zavarja hogy csak 7.es vagyok ő meg 9.es (6 osztályos gimibe járok) mert a biciklizés közben ezzel nagyon nem foglalkozott...

Első sorban lányokat kérdezném hogy számít e ez az 1-2 èv nálatok vagy lehet , hogy félre értettem a jeleket?

UI: barátnője meg el hívott egy házibuliba csak a szüleim még nem engednek meg még én sem szeretnék menni mert félek hogy le itatnának

És most akkor mit tegyek?


2019. máj. 14. 19:00
 1/3 anonim válasza:

Szia

19 éves vagyok a párom 17

Azt gondolom hogy az az 1-2ev nem számít

Persze nyilván én is azt néztem hogy a párommal amikor ismerkedtem van e elég érett hozzám képest

A helyedben a sarkamra állnék és elmondanam vagy esetleg rairnek hogy bejon neked stb..

Én mindig is szerettem a hatorozott fiúkat és azt gondolom ezzel nem vagyok egyedül

Egy próbát meger

Ne félj és ne csüggedj ha lekoptat az azt jelenti hogy jönni fog egy jobb hidd el nekem! :)

2019. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát később nem lenne baj ez a 2 év, de most hogy 7.-es vagy ő meg 9 ráadásul te fiú😬
2019. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 17 a párom 15 volt amikor össze jöttünk

Nem a kor számít!

2019. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!