Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ezt az egészet nagyon nehéz elkezdeni.

16 éves vagyok a volt barátnőm 18.

Csak neten beszélgettünk eddig, most találkoztunk volna szombaton de erre még később visszatérek.

Azt hittem nem lehet valakibe beleszeretni úgy hogyha csak neten beszélsz vele, de igen nekem sikerült. Beleszerettem a személyiségébe. Nagyon sokat beszéltem vele napi több órákat február eleje óta. Március közepén ő vallotta be hogy tetszem neki utána össze is jöttünk úgymond. De elrontottam valamit nagyon, nagyon needy lettem az idő elteltével, kimutattam neki midnen gyengeségemet, folyton sírtam neki akármi volt és panaszkodtam, elvártam tőle hogy foglalkozzon velem folyamatosan teljesen kifordutlam magamból. Elvártam tőle azt a szeretetet amit nem kaptam meg a barátaimtól a családomtól vagy saját magamtól. Volt egy vitánk az miatt hogy nem foglalkozik velem eleget, de igen foglalkozott velem csak én voltam a hülye és többet akartam. Ez kb 2 hete volt, majdnem vége lett a kapcsolatnak és azt mondta akkor hogy nem tudja szeret e mert eddig szeretett de annyiszor hitegettem vele hogy ő igazából nem szeret engem hogy nem tudta már ő se, végül az lett a vége hogy kibékültünk és azt mondta nagyon szeret, ne hagyjam el őt soha és szörnyű volt nélkülem.

Most is volt 1 vitánk nemrég még 1 hete sem volt az miatt hogy délután kicsit rossz kedvem volt és inkább nem írt nekem egésznap mert azt hitte hogy vele van a bajom, én persze nem tudtam hogy mi baja és miért nem írt csak éjfélig úgy hogy tudta hogy akkor megyek kb aludni mert suli van és nem köszöntem el tőle rendesen. Másnap is alig beszéltünk és másnap este írta nekem hogy én tényleg akarom e ezt az egész találkozást meg mindent. Én írtam hogy ezt magától kellene megkérdeznie mert ő nem foglalkozik velem és itt is vitáztunk kicsit de az lett a vége hogy sajnáljuk mindketten, nagyon szeretjük egymást és tényleg ne vitázzunk többet. És műveltem egy óriási hülyeséget. Kedden összevesztem vele az miatt hogy hívott engem lolozni az egyik barátjával és mondtam hogy halk a mikrofnom meg nem működik a dcm aztán mondta hogy majd máskor, én hülye mondtam neki hogy mindegy akkor ne beszéljünk többet szerintem mert mikor telefonon beszéltünk hívásban akkor kicsit akadozott a net és úgy nehéz volt, most meg azt vártam volna el tőle hogy legalább azt mondja hogy menjünk akkor ts-re és ott majd felhangosít. És ez miatt is veszekedés volt, végül tényleg itt is kibékültünk és itt is az volt hogy ezek után is velem marad és szeret. Szerdán hívásoztunk 2 órát, beszélgettünk hogy melyik busszal megyünk hány órát leszünk együtt szombaton, hogy melyik filmre ülünk be minden olyan szép volt. Csütörtökön hazaértem és azt mondta hogy beszélnie kell velem. Nagyon megijedtem..

Azt mondta sokat őrlődött, nem tudja mit érez már valami kihalt belőle és hogy nem rá van szükségem..

Nem tudtam hogy ezt miért mondja, aztán húzódótt ez az egész és azt mondta hogy már nem szeret és csak azért írkálta eddig mert sose volt aki ennyit foglalkozott vele és szeretni akart engem. Tényleg folyton beszélgettünk és folyton ott voltam neki, mindent lemondtam miatta és hülye voltam, elijesztettem őt. De tudom hogy miket írkált, még kedden beszélgetütk hogy hogy fogunk együtt aludni, hogy fogom őt átölelni és hogy akármi lesz szeretni fog, ugyanúgy nem látszott rajta egyszer se hogy már nem szeretne tényleg nagy lelkesedéssel írkálta nekem hogy szeret, 1 hete kb megkérdezte hogy a barátnője vagyok e akkor én írtam hogy igen és azt írta hogy ezt milyen jó olvasni. De most péntek este végleg elbúcsúztunk egymástól hogy nem beszélünk többet. Tudom nagyon sok mindent elrontottam, elijesztettem magamtól és nem tudom mit kellene tennem. Tényleg elkezdtem megváltozni, kibékültem a régi legjobb barátommal elkezdtem összeszedni kicsit az önbizalmam, önmagamat, elkezdek szocializálódni és tényleg önmagam akarok lenni megint, akibe beleszeretett de félek hogy késő.. Mit kellene tennem? Kérlek valaki segítsen.

Van még rá esély hogy szeret?



2019. máj. 18. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Éretlen tökmag vagy!Akit szeretsz azzal nem vitázól!És mi az,hogy mindent lemondtál miatta?Csak neten irkáltál neki,nem?Meg azért neten bármit lehet mondani!Meg az is fura,hogy a csaj pont a tali előtt "szakított"!2 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és őt is neten ismertem meg,de 1 hét után már a talit terveztük!Nálad a csajnak volt valami titkolnivalója,ha csak így lemondta!Nem szeretett eléggé!
2019. máj. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a csajnak szociofóbiája van, nagyon nehezen ismerkedik és félt.

Meg most írt érettségit és megegyeztünk hogy arra kocnentráljon. Nagyon félénk,bátortalan és rondának látja magát. tudom hogy éretlen vagyok de megváltozok, nagyon új volt nekem ez az egész de ilyen lányt még sosem találtam aki ennyire szimpatikus volt és ennyire megszerettem, boldoggá akarom tenni

2019. máj. 18. 07:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehalt az agyam, mire végigolvastam ezt az óvodás hisztrirohamot.

Na, ezért nem kezdtem soha az életben tizenévesekkel...Kész ovi...

2019. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem meg ez az óvodás viselkedés amit te csinálsz, valaki kétségbe van esve tudja hogy hibázott és rendbe akarja hozni erre idejössz tenni az agyad hogy te milyen érett vagy. Még ha így is gondolod, és így is van hogy óvodás pánikroham az amit itt csináltam ha te tényleg érett lennél akkor ezt nem írtad volna le hanem magadban tartottad volna. Ennyit erről :)
2019. máj. 18. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, mint sz@rnak a pofon de egy próbált megért; kérj tőle bocsánatot. Kezdj el beszélgetni vele, de ne úgy mint eddig tetted. Tarts egy kis távolságot tőle, és szépen lassan "közeledj" újra.
2019. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!