Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám elmondani neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elmondani neki?

Figyelt kérdés
A párommal már egy ideje együtt vagyun, és az a probléma, hogy ő imadja az állatokat én meg nem, de ezt esdig meg nem mondtam neki. A gond az, hogy neki is van egy állatja és bent a házban, én meg ki nem állhatom, ha az állatot be viszik a házba. Hogyan mondhatnám el neki, hogy ha összeköltöznénk, akkor az állat felejtős?

2019. máj. 19. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
A kapcsolat halálra ítéltetett, ha nem tudod elfogadni, hogy ő szereti őket és úgy tartja, ahogy. Nekem papagájaim vannak bent a lakásban, ha egy srác ezt nem fogadná el, akkor a kapcsolatnak nincs értelme, mert nem válnék meg tőlük csak az ő kedvéért. Vagy leküzdöd az ellenszenved, vagy keresel olyat, aki nem szereti az állatokat.
2019. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De tarhatná a teraszon vagy az udvaron az állatot
2019. máj. 19. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen állata van?
2019. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Párt találhat másikat, de az állatai a család részei és felelősséget vállalt értük. Én senki kedvéért nem raknám ki az állataimat. Kompromisszumot lehet kötni, hogy bizonyos helységek tabuk, vagy az ülőalkalmatosságokra nem mehetnek fel, de kirakni őket... nem.
2019. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És az beleférhet ha aztmondom, hogy a hazban csak ketrecben lehet?
2019. máj. 20. 20:16
 6/10 anonim ***** válasza:
nem. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője... törődj bele
2019. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Látom nem akarod elmondani, milyen állata van. :D

Amúgy mit vársz ettől a kapcsolattól, ha már most úgy viselkedsz, mint egy házisárkány? Te elvárod, hogy alkalmazkodjon hozzád, bssza ki az udvarra a kedvencét csak miattad, de te nem vagy képes hozzá alkalmazkodni vagy elfogadni, amit szeret?

2019. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet.

Azonban szerintem egy ember fontosabb mint egy állat, és ha igazán szeret akkor csak megteszi

2019. máj. 20. 20:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, nem így gondolkodnál. Szakíts, mindkettőtök érdekében. Vagy várd meg, hogy szakítson őt, aztán gondolkozz el rajta, hogy miért az állatát választotta és nem téged!
2019. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. máj. 20. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!