Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintem nem szeret a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem szeret a barátnőm. Vagy nektek ebből mi jön le?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, a barátnőm 19. Másfél hónapja vagyunk együtt. Nagyon egyoldalúnak érzem a dolgot, ugyanis én szívem-lelkem belerakom ebbe a kapcsolatba (autóval ide-oda viszem, virág, csoki, verset írok, zongoradarabot írtam neki...), de ha rajta múlik, két napig nem is beszélünk. Sosem ír. Viszont élőben elmondja, hogy nagyon szeret, és hogy örömet hoztam az életébe, meg "persze" dícsér mindennel. Viszont ezek csak üres szavak, a tettei nem ezt tükrözik, számomra legalálbbis. Már kétszer is lefeküdtünk, és a barátnőitől csak jókat hallottam vissza, de én akkor is csak azt érzem, hogy nem vagyok fontos neki - vagy ami még rosszabb -, talán más fiúja is van.


Nem tudom, de nagyon depis lettem ezért.



2019. máj. 28. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtisztább az, ha megbeszéled vele, még mielőtt félre diagnosztizálod az egészet, és be flashelsz mindenféle hülyeséget a kapcsolatba, amiknek nincs is valódi alapjuk. Szóval yap, kommunikáció!


Vagy választhatod a második lehetőséget, amit még esetleges megoldásnak tartanék. Ha van a barátnődnek valaki közeli barátja / barátnője akit te is ismersz, esetleg kérdezd meg tőle, hogy úgy általánosságban hogyan mutatja ki a szeretetét? Aki régebb óta ismeri a barátnődet, valószínűleg válaszolni fog tudni neked. Persze ne feltétlen úgy kérdezz erre rá, ahogyan én leírtam.


És csak hogy tisztázzuk, mindenkinek más a "szeretet nyelve" . Van aki érintéssel, van aki ajándékkal fejezi ki, stb. Ha érdekel a téma, esetleg olvass utána.

2019. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Lehet, hogy iagazad van, de én akkor is úgy gondolom, hogyha valaki szeret valakit, akkor érdeklődik iránta, hiszen tudni akarja, mi van a másikkal!!

2019. máj. 28. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
"A tettek százszorosan verik a szavakat" szokták mondani. Én beszélnék vele a helyedben. Talán szakítnai akar veled, csak nem meri elmondani.
2019. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem ezt a lányt, ezért nem is akarok róla "rosszat" írni, de sajna az én közegemben is is.erek pár olyan lányt, akik azért vannak a barátjukkal, hogy kihasználnak, és mindent megtesznek azért, hogy ezt leplezzék. Persze ez csak egy feltételezés és közel nem 100%, szóval ne vedd készpénznek.
2019. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kenyelmesen beleult a kapcsolatban de magasrol tesz ra mert nem erdekled. Ez csak egy ocska lotyo mint a tobbi ilyen. Fuvarozd meg tegyel meg neki mindent mint valami csicska aztan kesz cserebe hebe hoba dugtok...
2019. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!