Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudhatom hogy be jövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy be jövök neki vagy sem/ érdeklem-e vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már egy ideje foglalkozom beszélgetünk találkozgatunk..kb 2honapja ismerem jobban es talalkozgatunk...de nem vagyok bizzos abban hogy most érdeklem vagy nem. Mert szokott pl irkalni fb sokszor ram ..mrg mikor talalkozunk mindig el vagyunk egymas tarsasagaban meg tudom nevetettni mindig van mirol beszelni mar vagy 3-4hete minden nap talizunk.. na es ugye bar nem szokas meg kerdezni nem illik de en neg kerdeztem tole hogy kedvele meg azt is meg kerdeztem hogy érdekleme csak nem e szavakkal...es hiaba kerdtem igen vagy nem-es valaszt.. ő nem azzal valaszol. Arra hogy kedvel azt mondta nem tudja de ezt még múltkor kerdeztem meg.. arra hogy érdeklem arra azt mondta lehet.. es nem megyek el rajta...Szerintetek?

#Párkapcsolat.Ismerkedés.Szerelem.Lány
2019. máj. 29. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár ilyenen agyalni ha minden nap találkoztok. Szerinted ha nem kedvelne, találkozgatnátok még?
2019. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pont arra gondoltam mint, amit az előttem lévő leírt.
2019. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!