Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek folytassam ezt vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folytassam ezt vele?

Figyelt kérdés

6 honapja vagyunk együtt baratnömmel, ö 17 en 22 vagyok. Nekem mar sajat lakasom van, tervben van, hogy ide fog költözni meg a honap vegen. Nagyjabol minden iskolai szünetben itt van nalam, hetvegen vegig együtt vagyunk.


Viszont neha kicsit soknak erzem es arra vagyok, hogy egyedül legyek. Mar neha a szexhez sincs kedvem, es meg nem is lakik itt. Inkabb lennek egyedül, viszont akkor meg hianyozna, hogy valakihez este odabujjak.


Mar talalt itt sulit fel is vettek 3 eves kepzesre is, ö nagyon akarja en pedig ugy vagyok vele, hogy ha jön akkor jön, ha nem meg nem.


Nem erzem magam szerelmesnek, szeretem, de nem vagyok a fellegek felett.. Vagy ez mindenkinel igy van mar az összeköltözesnel? Sokszor erzem, hogy hagyjon beken, inkabb leülök a gep ele jatszani, vagy elmegyek a csaladomhoz (oda is mindig velem akar jönni). Normalis ez, vagy csak velem ilyen ez a szitu? Hagyjam, hogy ide költözzön hozzam (amivel ugye 3 ev a suli miatt kötelezö együttlet lenne, hisz meg nem keres penzt nem tud maganak lakast intezni), vagy kezdjek el vele erröl beszelni?


22 fiu, 17 lany.



2019. jún. 2. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt mondd el neki, de esetleg az elején próbáljátok meg azt, hogy osszekoltoztok, de vannak külön programjaitok is


Egyébként amikor én összejöttek a barátommal 17 évesen (ő 18 volt), akkor kb 3 hónaposak voltunk, mikor nyári szünet volt és kb folyton együtt voltunk, annyi, hogy nem aludtunk együtt este, na akkor azt én is soknak éreztem és azt éreztem, amit te is leírtál

De most már több, mint 2 éve együtt vagyunk és már nem zavar vagyhat nem érzem soknak az együtt töltött időt, pedig most is kb folyton egyutt vagyunk

2019. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!