Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek létezik szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecske1205205 kérdése:

Szerintetek létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok
2019. jún. 3. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy évig tart :/
2019. jún. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Létezik
2019. jún. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2019. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem. Vonzalom, vonzódás inkább. Volt olyan sokszor, hogy valakit megláttam, és éreztem, hogy meg kell ismernem. Erre régebben azt mondtam volna, hogy szerelem első látásra. De nem az. Ezek amilyen gyorsan jönnek, olyan gyorsan el is múlnak. Vagyis ahogy megismerjük egymást, rájövök, hogy nem jó. Egyszer voltam igazán szerelmes. Hosszú folyamat volt. Ki is tartott, több, mint 10 évig.
2019. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem volt részem benne, ettől még létezhet.
2019. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy vettem észre, hogy a fiúknál igen, de a lányoknál lassabban alakul ki, mert ők más dolgok alapján választanak, nem csak a megjelenésen. A kapcsolati szakértők, egyéb tudósok nem tévedhetnek sokat, mert ez a dolguk...


Ajánlott irodalom: Allan/Barbara Pease: A férfinak szex kell, a nőnek szerelem (2012)

2019. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a legtöbb szerelmem első látásra alakult ki.

Volt olyan is, hogy idő közbe szerettem bele valakibe, de azok eddig mindig visszautasítottak, mert ők csak barátnak gondoltak.

2019. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet hogy létezik de nekem még soha nem volt, sok ember tetszett már( az nem szerelem volt csak pár napig tartó hülyeség) de az sem volt soha első látásra, meg az igazi szerelem sem
2019. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!