Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki valami ötlet? (Elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki valami ötlet? (Elég hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az a helyzet, hogy egy nagyon szerencsétlen helyzetbe kerültem, és fogalmam sincs mit kezdjek, hogy mi lehetne a megoldás.. Ezért fordulok hozzátok.


A sztori: Van egy barátnőm, 1 hónapja tart ez az egész és nagyon szeretjük egymást, egy rossz szót sem tudnék szólni az egészről, mivel tényleg megvan minden aminek meg kell lennie. Na de itt jön a geb*sz..

3 napja rájöttem, hogy apám csalja anyámat egy nővel.. valakivel a munkahelyéről.. Sétáltam hazafele a buszmegállóból, és láttam, ahogy a ház előtt csókkal köszönnek el egymástól. Ezt nem tettem otthon egyelőre szóvá, nem akartam balhét. 2 nappal utána meghívott barátnőm magukhoz vacsorára, (tudni kell, hogy még nem voltam náluk ezelőtt) és elmentem. Este amikor megérkeztem és bekopogtam, akkor az anyja nyitott ajtót, és akkor azt hittem megáll a szívem. A barátnőm anyja az a nő, akivel apám csalja anyámat. Mondanom sem kell.. az az este egy rémálom volt, nem tudtam beszélni normálisan, válaszolni, figyelni, se semmi. Még szóvá is tette utána barátnőm, hogy nagyon fura voltam, és megkérdezte mi a baj. Persze nem mondtam el, megköszöntem a vacsorát és hazaindultam. Az úton hazafele végig az járt a fejemben, hogy mit lehet, pontosabban mit kéne tennem. A barátnőmet, és az anyját (aki nagyon kedves, és úgy fogadott, mintha már évek óta ismerne) nem akartam ezzel helyben összetörni, valószínűleg a kapcsolat is azonnal ráment volna.. Így hát nem tettem semmit.. de mostmár rájöttem, hogy nem ez volt a helyes döntés. Kb. 3 nap múlva barátnőm sírva jött a ház elé, hogy rájött az anyja, hogy a csávó akivel találkozgat, férjes ember, és gyereke van. (vagyis én) Mondtam neki, hogy menjünk el sétálni, mert tudtam, hogy apám bármelyik pillanatban megérkezhet, és akkor elszabadul a pokol. Hát így is lett.. megjött, kiszállt a kocsiból, és odajött hozzánk köszönni. Barátnőm meglátta, kaptam egy pofont, majd meg sem tudtam állítani, hogy tudjunk beszélni.. el akartam neki mondani, hogy igen tudtam róla, de nem tudtam mit kéne tennem.. sosem voltam még ilyen helyzetben, és nem is gondoltam volna hogy leszek. Nem akartam őt sem elveszíteni, és nem akartam a saját családomat sem (főleg anyámat) felborítani. Ez önző dolog volt.. de tényleg nem tudtam mit csináljak, jót akartam mindenkinek.

Azóta nem akar hallani se rólam, az üzeneteimre/hívásaimra nem reagál, és még csak személyesen sem tudok vele beszélni, mert nem nyitnak ajtót, de ha mégis, akkor az anyja az, és csak annyit kapok, hogy a lánya látni se akar, és ne is próbálkozzak. Így lett egy tökéletes kapcsolatból romhalmaz.. a kib*szott apám miatt.. Nem csak a saját, de még az én boldogságom is tönkretette.. Fogalmam sincs mit tegyek.


Szerintetek mit lehetne tenni?


Köszi előre is..


19/f


2019. jún. 5. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Én elmondanám, meg lehet poénból meg is verném apám
2019. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az a szomorú, hogy én is ugyanígy cselekedtem volna. Egyszerűen rohadtul nem tudnék mit reagálni egy ilyen helyzetben.

Szerintem kis idő múlva, ha barátnőd lehiggad, akkor tudsz beszélni vele. Az anyjának a szimpátiáját valószínűleg-önhibádon kívül-örökre elveszítetted, mivel jó eséllyel mindig apád fog rólad eszébe jutni. Egyébként nem azért mondom, de barátnődnek volt a legkevesebb veszítenivalója ebben a történetben. Az anyja férjes emberrel találkozott. Nyilván mikor ez kiderült, akkor nem lettek a találkák továbbra is megtartva, tehát az anyja nem is tudott erről, így csak véletlenül asszisztált ebben a dologban. Apád az, aki a legnagyobb szemét ebben a helyzetben, távolról sem te vagy a barátnőd anyja.

2019. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez pontosan úgy hangzott mint ez az új Netflix tinifilm. Pontosan ez volt benne.


Na de. Neked meg valami megoldás. Én azt mondom, bármilyen klisésen hangzik, hogy idő. A barátnőd rá fog jönni előbb utóbb, hogy te nem akartál semmi rosszat azzal,hogy nem mondtad el, sőt. Nyilván szeretitek egymást, de ha sikerül feldolgoznia a történteket, akkor ő maga fog téged felkeresni, csak most egy kis hely és idő kell neki

2019. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nézek Netflixet, de nem gondoltam volna, hogy hasonló dolog történik velem, mint amiről már készítettek egy filmet. Az a legszomorúbb az egészben, hogy én nem apám vagyok, és ezt tudom magamról. De így az anyja nem fog mást látni bennem.. ebben igazad van 2-es.
2019. jún. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!