Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kérlek segìtsetek. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek segìtsetek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom fél eve vagyunk együtt. Úgy érzem nem szeretem már igazán. Ő viszont igen... Olyan szinten magához láncolt, pl szerelemlakat telerakta a szobáját képekkel meg hasonlók.... és félek,hogy az általa megismert emberek utálni fognak.... mit tegyek. de mindenképpen szakítani szeretnék...

2019. jún. 12. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts. Légy őszinte, ez a legtöbb, amit tudsz tenni. Ne az érdekeljen, hogy mit fognak gondolni rólad, akiket általa ismertél meg. Legfeljebb az érdekeljen, hogy vele mi lesz. De addig szakíts, amíg még csak fél éve vagytok együtt, nem több.
2019. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Ne pár közös ismerős miatt maradj egy olyan kapcsolatban, aminek már nem látod értelmét
2019. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azzal hogy az ő érzéseit helyezed előtérbe, csak magadat fogod hosszútávon felőrölni. Nehéz lépés, de szakíts vele.
2019. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek. Viszont olyanokat ír,hogy senki ezek után nem fog úgy szeretni mint ő engem és hogy nekem nem elég az ő szeretete sem...

Ez érzelmi zsarolás....

2019. jún. 12. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én fiú vagyok és nekem is volt már egy szakításom. (Ő szakított velem).

Nekem is azt mondta, hogy már nem szeret. Ezt el kell tudni fogadni. Én is szerettem, de nincs jogom ahhoz, hogy magamhoz láncoljam. Ezt szerintem mondd meg neki. Ha nem tudja elfogadni, akkor majd az idő megoldja.

2019. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én mindeképpen élőben szakítottam volna.

De írjon ilyeneket, hagyd rá, ne foglalkozz vele.

2019. jún. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma fogok vele szakítani nem smsben. Viszont tudja mit akarok ezért beszéltünk erről
2019. jún. 13. 08:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp szakíts vele bármennyire is szeret. Nem láncolhat magához senki. Szabad ember vagy. Ha olyan amilyennek leírtad 1-2 rinyálása után talán az is jó ötlet hogy letiltod mert az ilyenek zaklatni fognak még sokáig.
2019. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mit tettél ?
2019. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a segítséget. Békés körülmények között szakítottunk.

Viszont kért egy olyat,hogy amikor szakítok vele fogjam meg a kezét. Wtf situation. Nem tettem. :)

2019. jún. 18. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!