Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék 20-25kgt 1...

Fogyni szeretnék 20-25kgt 1 év alatt. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok írni néhány fogyást segítő gyakorlatot?

Felülésekre,guggolásokra,lábemelésekre meg hasonlókra gondoltam. (Otthoni elvégezhető feladatokat szeretnék kérni..)

Miből mennyit kell csinálni meg ilyeneket is írjatok kérlek!

84kgből szeretnék 20-25kgt fogyni kb 2018.szeptemberig.:)

1 év alatt szerintem lehet annyit fogyni, olvastam valahol, hogy hónaponta 3kgt egészséges fogyni.

9 hónap alatt tudnám teljesíteni a vágyamat, de persze az nem hiszem, hogy megtudnám valósítani.

Szerintetek 1 hónap alatt a -3kg az egészséges? Többet is lehet?

A célom a 60, de egyébként 50-55öt is jó lenne, de persze az még sok idő.:)

Ti milyen módszereket alkalmaztatok?:)

Edzőterembe nincs alkalmam elmenni, mert nincs a közelben..

Nincsenek súlyzóim se.

Étrendemet annyiban szeretném változtatni, hogy hanyagolnám a csokit, cukrot, meg az ilyen péksüteményeket is.Meg persze a szénhidrátban dús ételeket.:)

Napi 5x kisebb adagot eszem.

Napi 1-2 órám lenne edzeni.De szerintem elsőre elég lenne a fél óra is.:)

Kérlek szépen írjatok tanácsokat, mivel tudnám magamat motiválni a fogyásra!

14L, 168cm, 84kg.



2017. aug. 17. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet ennyit kényelmesen, pláne a te korodban.
2017. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
57%
Persze, hogy lehetséges. A -3kg is havonta és a -25kg is évente. Shaun T nevű edzőnek vannak videoi youtube-on otthon is végezhető gyakorlatokról.
2017. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Egy ismerősöm azt csinálta,hogy vett egy szerinte álomszep ruhát, ami természeten nem volt jó rá. Aztán elhatározta, hogy addig fogyózik amíg bele nem fér. Mikor kezdte 17 éves volt.

Neki kevesebb mint egy év alatt sikerült. Ha jól emlékszem ő is kb 20 kilót fogyott.

.

Nem tudom, hogy ez segít e valamit. Mindenesetre sok sikert kívánok!

2017. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat meg a tanácsokat!:)
2017. aug. 17. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez reális terv. A felülés (inkább a hasprés, az jobb a gerincnek), guggolás, lábemelés szinte semmi kalóriát nem éget, sok aerob vagy kardió sokkal hasznosabb. De az étrend a döntő.


Nem elég motiváció, hogy szebb és egészségesebb leszel, s megmutatod magadnak s másoknak, hogy tudsz tenni a céljaidért? Ha még az étrended is kellemes, laktató, akkor igazán nem kell hatalmas motiváció rá...

2017. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nekem sikerült 50et akkor neked biztos fog menni a 25 :)
2017. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!