Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintem gerinctelenség volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem gerinctelenség volt amit művelt, szerintetek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatom van kb 60kmre lakik a lány tőlem, mind a ketten tanulunk még és heti 2x találkozunk! Mindig én fizetek mindenhol! Tegnap délelött a haverom küldött egy képet amin a barátnőm és egy gyerek csókolózik! Haverom abba a suliba jár mint a barátnőm! Ezután a barátnőm elkezdett tagadni és kiakart bújni a felelősség alól! Ma egész nap ezen kattogott az agyam, hogy akkor az egésznek vége és fél év kuka! Én ezalatt a félév alatt, több lányt is elküldtem mert van barátnőm! Erre ő.... és az ember így legyen kedves, hűséges! Egész végig hitegetett... Ilyenkor mit lehet tenni? Úgy ver a szívem, mint a szemét és nyelni is alig tudok ha rá gondolok!
2019. jún. 13. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az volt.
2019. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hatalmas szemétség.Nem akarlak tovább idegesíteni, de az csak 1 kép volt, amit pont meglátott a haverod. Ki tudja mi volt még azon kívül akkor? :/

Olvastam, hogy azt írtad, hogy ,,és az ember így legyen kedves, hűséges!,, ...azért légyszi ne veszítsd el a reményt, léteznek tényleg normális lányok! :)

2019. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy a távkapcsolatok 80% ilyen. A fiú vár, minden alkalmat megragad. A lány pedig nem tud parancsolni magának és amíg nem vagy ott, addig rommá dugatja magát.
2019. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is elküldtem 1-2 lányt... Kár volt, velem is ez a helyzet bro, hetekig szar volt, de már minden ok :)

Javaslom a Road, depresszió, és Tankcsapda számait 🤘🤘🤘

2019. jún. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, semmiképp ne kuncsorogj neki, főleg ne publikusan, mert nő nem megy többet a közeledbe. Így választódik ki majd az a lány, aki megfelelő hozzád és nem csicska.
2019. jún. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ahogy már írták, ez csak egy elkapott pillanat volt. Abban az esetben, ha a kép az iskolában készült, akkor tuti, hogy nem egyedüli eset.
2019. jún. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!